О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 71/10 "О бюджете города Аксу на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 13 декабря 2017 года № 158/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 декабря 2017 года № 5742
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 71/10 "О бюджете города Аксу на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5340, опубликованное 20 января 2017 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "14108205" заменить цифрами "14134042";
цифры "7686090" заменить цифрами "7711927";
в подпункте 2) цифры "14609373" заменить цифрами "14635210";
в подпункте 3):
цифры "434778" заменить цифрами "424384";
цифры "454608" заменить цифрами "444214";
в подпункте 5) цифры "-954640" заменить цифрами "-944246";
в подпункте 6) цифры "954640" заменить цифрами "944246";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Толымбеков
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(XIX внеочередная сессия
VI созыв) от 13 декабря
2017 года № 158/19
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(X сессия VI созыв)
от 26 декабря 2016 года № 71/10
Бюджет города Аксу на 2017 год
(с внесенными изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 71/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 158/19 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 5742 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 71/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5340 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"14108205" деген сандар "14134042" деген сандармен ауыстырылсын;
"7686090" деген сандар "7711927" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "14609373" деген сандар "14635210" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"434778" деген сандар "424384" деген сандармен ауыстырылсын;
"454608" деген сандар "444214" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-954640" деген сандар "-944246" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "954640" деген сандар "944246" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы А. Толымбеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI сайланған XIX
кезектен тыс сессиясы) 2017
жылғы 13 желтоқсандағы
№ 158/19 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI сайланған X сессиясы)
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 71/10 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
(енгізілген өзгерістерімен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5