О признании утратившим силу решения маслихата города Экибастуза (очередная XXX сессия, V созыв) от 4 июля 2014 года № 243/30 "О Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Экибастузу"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17 марта 2017 года № 110/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 апреля 2017 года № 5454
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Экибастуза (очередная XXX сессия, V созыв) от 4 июля 2014 года № 243/30 "О Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Экибастузу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3905 от 5 августа 2014 года, опубликованное 14 августа 2014 года в газете "Отарқа", 14 августа 2014 года в газете "Голос Экибастуза").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам социального и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Арсютин
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков

Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті ХХХ сессиясы) 2014 жылғы 4 шілдедегі "Екібастұз қаласы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесі туралы" № 243/30 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 110/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 сәуірде № 5454 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті ХХХ сессиясы) 2014 жылғы 4 шілдедегі "Екібастұз қаласы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесі туралы" № 243/30 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 5 тамызда № 3905 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 тамызда "Отарқа" газетінде, 2014 жылғы 14 тамызда "Голос Экибастуза" газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының әлеуметтік және мәдени дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Арсютин
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков