О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІІІ сессия, VІ созыв) от 23 декабря 2016 года № 92/13 "О бюджете города Экибастуза на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 30 марта 2017 года № 117/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 апреля 2017 года № 5455
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІІІ сессия, VІ созыв) от 23 декабря 2016 года № 92/13 "О бюджете города Экибастуза на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5327, опубликовано 12 января 2017 года в газете "Отарқа" и 12 января 2017 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "17 232 099" заменить цифрами "18 261 047";
цифры "13 959 583" заменить цифрами "14 500 516";
цифры "124 248" заменить цифрами "73 370";
цифры "48 433" заменить цифрами "55 010";
цифры "3 099 835" заменить цифрами "3 632 151";
в подпункте 2) цифры "17 741 558" заменить цифрами "18 781 770";
в подпункте 4):
цифры "-23 660" заменить цифрами "-34 924";
цифры "69 210" заменить цифрами "80 474";
приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Н. Арсютин
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная XV сессия, VI созыв)
от 30 марта 2017 года № 117/15
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная XIII сессия,
VI созыв)
от 23 декабря 2016 года № 92/13
Бюджет города Экибастуза на 2017 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Екібастұз қалалық мәслихатының (VІ шақырылған кезекті XІІІ сессия) 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 92/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 117/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 сәуірде № 5455 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (VІ шақырылған кезекті XІІІ сессия) 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5327 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтардағы "Отарқа" газетінде және 2017 жылғы 12 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 92/13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"17 232 099" деген сандар "18 261 047" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 959 583" деген сандар "14 500 516" деген сандармен ауыстырылсын;
"124 248" деген сандар "73 370" деген сандармен ауыстырылсын;
"48 433" деген сандар "55 010" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 099 835" деген сандар "3 632 151" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "17 741 558" деген сандар "18 781 770" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"-23 660" деген сандар "-34 924" деген сандармен ауыстырылсын;
"69 210" деген сандар "80 474" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Арсютин
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының (VI шақырылған,
кезекті XV сессия)
2017 жылғы 30 наурыздағы
№ 117/15 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының (VI шақырылған,
кезекті XIII сессия)
2016 жылғы 23 желтоқсан
№ 92/13 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Байетский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Железнодорожный сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Бәйет ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Темiржол ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар

19 500
- обеспечение школ кабинетами робототехники
13 152
- ремонт объектов образования
71 824
на развитие футбола
50 000
на реализацию мероприятий в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
13 900
- субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
13 900
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, больных бурцеллезом, направляемых на санитарный убой
1 233
на средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
402 000
на проведение мероприятий по благоустройству и освещению населенных пунктов
400 000
на проведение капитального ремонта объектов культуры
64 000
1.2.
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
1 292 344
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения
364 998
- целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
94 291
- на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
119 904
- на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
56 211
- на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9 474
- на развитие транспортной инфраструктуры
647 466
2.
Всего целевых трансфертов из республиканского бюджета:
605 103
2.1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
228 111
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника, в том числе:
8 562
- доплаты учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
3 483
- расходы на замещение
5 079
на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе (в условиях полустационара)
38 974
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
3 625
на реализацию мероприятий в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
61 895
- на частичное субсидирование заработной платы
25 476
- на молодежную практику
27 259
- на предоставление субсидий на переезд
9 160
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
88 869
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
47 891
- оказание услуг специалиста жестового языка
4 403
- расширение перечня технических вспомогательных средств
36 575
изъятие земельных участков для государственных нужд
26 186
2.2.
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
376 992
- на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
209 887
- на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах

19 500
- мектептерді робот техника кабинеттерімен қамтамасыз ету
13 152
- білім беру объектілерін жөндеуге
71 824
футболды дамытуға
50 000
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберіңде іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
13 900
- көшу келушілер және оралмандар үшін тұрғын үй (жалға алу) жалдау бойынша шығындарды өтеуге субсидиялар
13 900
санитарлық союға бағытталған, бурцелезбен ауырған, ауыл шаруашылық малдарының құнын өтеуге
1 233
аудандық маңызды автомобиль жолдарын және елді мекендер көшелерін орташа жөндеуге
402 000
елді мекендерді абаттандыру және жарықтандыру бойынша іс-шараларды жүргізуге
400 000
мәдениет объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге
64 000
1.2.
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
1 292 344
- сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
364 998
- жергілікті бюджеттерден дамытуға мақсатты трансферттер
94 291
- коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
119 904
- қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға
56 211
- инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
9 474
- көлік инфрақұрылымын дамытуға
647 466
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
605 103
2.1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
228 111
тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемеақы төлеуге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемеақы төлеуге, соның ішінде:
8 562
- тілдік курстар бойынша өтілінен өткен, мұғалімдерге үстемеақы
3 483
- алмастыруға шығындар
5 079
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға (жартылай стационарлық жағдайда)
38 974
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылық көмекті енгізуге
3 625
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберіңде іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
61 895
- еңбек ақыны жартылай субсидиялауға
25 476
-жастар тәжірибесіне
27 259
- көшуге субсидиялар ұсынуға
9 160
мүгедектердің өмір сапасын жақсарту және құқықтарын қамтамасыз ету бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
88 869
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
47 891
- қимыл тілімен мамандарының қызметін көрсету
4 403
- техникалық қосалқы құралдар тізімін кеңейту
36 575
мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға
26 186
2.2.
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
376 992
- инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
209 887
- моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға