О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІІІ сессия, VІ созыв) от 23 декабря 2016 года № 92/13 "О бюджете города Экибастуза на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 14 июня 2017 года № 147/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 июня 2017 года № 5550
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІІІ сессия, VІ созыв) от 23 декабря 2016 года № 92/13 "О бюджете города Экибастуза на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5327, опубликовано 12 января 2017 года в газете "Отарқа" и 12 января 2017 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "18 261 047" заменить цифрами "19 405 910";
цифры "14 500 516" заменить цифрами "14 745 016";
цифры "73 370" заменить цифрами "70 926";
цифры "55 010" заменить цифрами "79 477";
цифры "3 632 151" заменить цифрами "4 510 491";
в подпункте 2) цифры "18 781 770" заменить цифрами "19 926 633";
приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии С. Макаров
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная XVIII сессия,
VI созыв) от 14 июня
2017 года № 147/18
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная XIII сессия,
VI созыв) от 23 декабря
2016 года № 92/13
Бюджет города Экибастуза на 2017 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Екібастұз қалалық мәслихатының (VІ шақырылған кезекті XІІІ сессия) 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 92/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 147/18 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 маусымда № 5550 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (VІ шақырылған кезекті XІІІ сессия) 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5327 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтардағы "Отарқа" газетінде және 2017 жылғы 12 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 92/13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармакта:
1) тармақшада:
"18 261 047" деген сандар "19 405 910" деген сандармен ауыстырылсын;
"14 500 516" деген сандар "14 745 016" деген сандармен ауыстырылсын;
"73 370" деген сандар "70 926" деген сандармен ауыстырылсын;
"55 010" деген сандар "79 477" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 632 151" деген сандар "4 510 491" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "18 781 770" деген сандар "19 926 633" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Макаров
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2017 жылғы
14 маусым (VI шақырылған,
кезекті XVIII сессия)
№ 147/18 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2016 жылғы 23
желтоқсан (VI шақырылған,
кезекті XIII сессия)
№ 92/13 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Байетский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Бәйет ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

187 056
- на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
62 668
- на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
56 211
- на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
439 904
- на развитие транспортной инфраструктуры
647 466
2.
Всего целевых трансфертов из республиканского бюджета:
596 770
2.1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
219 778
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника, в том числе:
8 562
- доплаты учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
3 483
- расходы на замещение
5 079
на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе (в условиях полустационара)
38 974
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
3 625
на реализацию мероприятий в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
61 895
- на частичное субсидирование заработной платы
25 476
- на молодежную практику
27 259
- на предоставление субсидий на переезд
9 160
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
80 536
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
39 558
- оказание услуг специалиста жестового языка
4 403
- расширение перечня технических вспомогательных средств
36 575
изъятие земельных участков для государственных нужд
26 186
2.2.
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
376 992
- на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
209 887
- на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
167 105
3.
Всего целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан:
508 611
3.1.
Целевые трансферты на развитие из Национального фонда Республики Казахстан:
508 611
проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
508 611

187 056
- коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
62 668
- қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға
56 211
- инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
439 904
- көлік инфрақұрылымын дамытуға
647 466
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
596 770
2.1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
219 778
тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемеақы төлеуге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемеақы төлеуге, соның ішінде:
8 562
- тілдік курстар бойынша өтілінен өткен, мұғалімдерге үстемеақы
3 483
- алмастыруға шығындар
5 079
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға (жартылай стационарлық жағдайда)
38 974
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылық көмекті енгізуге
3 625
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберіңде іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
61 895
- еңбек ақыны жартылай субсидиялауға
25 476
-жастар тәжірибесіне
27 259
- көшуге субсидиялар ұсынуға
9 160
мүгедектердің өмір сапасын жақсарту және құқықтарын қамтамасыз ету бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
80 536
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
39 558
- қимыл тілімен мамандарының қызметін көрсету
4 403
- техникалық қосалқы құралдар тізімін кеңейту
36 575
мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға
26 186
2.2.
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
376 992
- инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
209 887
- моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
167 105
3.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер барлығы:
508 611
3.1.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы даму трансферті:
508 611
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
508 611