О признании утратившим cилу постановления акимата города Экибастуза от 03 апреля 2015 года № 356/4 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищной инспекции акимата города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 25 августа 2017 года № 1035/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 сентября 2017 года № 5624
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Экибастуза от 03 апреля 2015 года № 356/4 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищной инспекции акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4461, опубликовано 21 мая 2015 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза К. Нукенов

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 03 сәуірдегі "Екібастұз қаласы әкімдігінің тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 356/4 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 25 тамыздағы № 1035/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 19 қыркүйекте № 5624 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 03 сәуірдегі "Екібастұз қаласы әкімдігінің тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 356/4 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4461 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 мамырда "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі Қ. Нүкенов