О признании утратившим cилу постановления акимата города Экибастуза от 18 апреля 2017 года № 474/4 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в городе Экибастузе"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13 октября 2017 года № 1221/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 ноября 2017 года № 5665
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Экибастуза от 18 апреля 2017 года № 474/4 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в городе Экибастузе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5517, опубликовано 01 июня 2017 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза К. Нукенов

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі "Екібастұз қаласында 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 474/4 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 13 қазандағы № 1221/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 02 қарашада № 5665 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі "Екібастұз қаласында 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 474/4 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5517 болып тіркелген, 2017 жылғы 01 маусымда "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі К. Нукенов