Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Экибастуза
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 23 октября 2017 года № 1260/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 ноября 2017 года № 5681
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Экибастуза согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Органам государственного управления коммунальных государственных предприятий установить постоянный контроль за полнотой и своевременностью перечисления подведомственными коммунальными государственными предприятиями в местный бюджет установленного норматива отчисления части чистого дохода.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Экибастуза Шакатова Ж.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза К. Нукенов
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от "23" октября 2017 года
№ 1260/10
Норматив отчисления части чистого дохода
коммунальных государственных предприятий города Экибастуза
Чистый доход до 3 000 000 тенге
5 процентов с суммы чистого дохода
Чистый доход от 3 000 001 тенге до 50 000 000 тенге
150 000 тенге + 10 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 3 000 000 тенге
Чистый доход от 50 000 001 тенге до 250 000 000 тенге
4 850 000 тенге + 15 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 50 000 000 тенге
Чистый доход от 250 000 001 тенге до 500 000 000 тенге
34 850 000 тенге + 25 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 250 000 000 тенге
Чистый доход от 500 000 001 тенге до 1 000 000 000 тенге
97 350 000 + 30 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 500 000 000 тенге
Чистый доход от 1 000 000 001 тенге и свыше
247 350 000 тенге + 50 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 1 000 000 000 тенге

Екібастұз қаласы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 23 қазандағы № 1260/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қарашада № 5681 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 140-бабы 2-тармағына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Екібастұз қаласы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі белгіленсін.
2. Коммуналдық мемлекеттік кәсiпорындардың мемлекеттiк басқару органдары ведомствоға қарасты коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жергілікті бюджетке таза кірісінің бір бөлігін аударудың белгіленген нормативін толық және уақытылы аударуына тұрақты бақылау белгілесін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Ж.К. Шакатовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі К. Нукенов
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "23" қазандағы
№ 1260/10 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласының коммуналдық мемлекеттiк
кәсiпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі
Таза кіріс 3 000 000 теңгеге дейін
таза кіріс сомасынан 5 пайыз
Таза кіріс 3 000 001 теңгеден 50 000 000 теңгеге дейін
150 000 теңге + 3 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 10 пайыз
Таза кіріс 50 000 001 теңгеден 250 000 000 теңгеге дейін
4 850 000 теңге + 50 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 15 пайыз
Таза кіріс 250 000 001 теңгеден 500 000 000 теңгеге дейін
34 850 000 теңге + 250 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 25 пайыз
Таза кіріс 500 000 001 теңгеден 1 000 000 000 теңгеге дейін
97 350 000 теңге + 500 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 30 пайыз
Таза кіріс 1 000 000 001 теңге және одан жоғары
247 350 000 теңге + 1 000 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 50 пайыз