Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по городу Экибастузу на 2018 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17 ноября 2017 года № 1383/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 декабря 2017 года № 5723. Прекращено действие в связи с истечением срока

Екібастұз қаласы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін 2018 жылға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 17 қарашадағы № 1383/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 08 желтоқсанда № 5723 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды

В соответствии с подпунктом 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить на 2018 год квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования текущего года в размере одного процента от списочной численности работников организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, согласно приложению к настоящему постановлению.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, ағымдағы жылғы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарға, ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдардағы жұмыскерлердің тізімдік санынан бір пайыз мөлшерінде 2018 жылға жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Маликову М.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза К. Нукенов
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза от "17"
ноября 2017 года № 1383/11
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из
числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления
совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками
организаций образования по городу Экибастузу на 2018 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест (единиц)
1
2
3
4
5
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Богатырь Комир"

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары М.Д. Маликоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі К. Нукенов
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "17" қарашадағы
№ 1383/11 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласы бойынша ата-анасынан кәмелеттік
жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының
түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды
жұмысқа орналастыру үшін 2018 жылға жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынаң %)
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
2
3
4
5
1
"Богатырь Көмір" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі