О бюджете поселков Солнечный и Шидерты на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 29 декабря 2017 года № 214/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 января 2018 года № 5794
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый бюджет поселка Солнечный на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 125 926 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 540 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 233 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениям трансфертов – 113 153 тысяч тенге;
2) затраты – 125 926 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 02.07.2018 № 279/32 (вводится в действие с 01.01.2018); от 14.12.2018 № 319/36 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить прилагаемый бюджет поселка Шидерты на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 150 317 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 892 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 140 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениям трансфертов – 139 285 тысяча тенге;
2) затраты – 150 317 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.

2018 - 2020 жылдарға арналған Солнечный және Шідерті поселкелер бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 214/25 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 5794 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған 2018 - 2020 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125 926 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 540 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 233 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 113 153 мың теңге;
2) шығындар – 125 926 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.07.2018 № 279/32 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.12.2018 № 319/36 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қоса беріліп отырған 2018 - 2020 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 150 317 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 892 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 139 825 мың теңге;
2) шығындар – 150 317 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең.

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 02.07.2018 № 279/32 (вводится в действие с 01.01.2018); от 14.12.2018 № 319/36 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Учесть на 2018 год в бюджете поселков объем субвенций, передаваемых из Экибастузского городского бюджета, в том числе:
поселок Солнечный – 109 805 тысяч тенге;
поселок Шидерты – 78 211 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.07.2018 № 279/32 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.12.2018 № 319/36 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2018 жылға арналған поселкелер бюджетінде Екібастұз қалалық бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі ескерілсін, соның ішінде:
Солнечный поселкесі - 109 805 мың теңге;
Шідерті поселкесі - 78 211 мың теңге.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Д. Сиваракша
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХV сессия,
VI созыв)
от 29 декабря 2017 года
№ 214/25
Бюджет поселка Солнечный на 2018 год
(с изменениями)

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Сиваракша
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2017 жылғы 29
желтоқсандағы (VI шақырылған
кезекті XXV сессия)
№ 214/25 шешіміне
1-қосымша
Солнечный поселкесінің 2018 жылға арналған бюджеті
(өзгерістермен)