О признании утратившими силу некоторых решений Актогайского районного маслихата
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 26 января 2017 года № 72/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 февраля 2017 года № 5374
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2016 года № 486 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Актогайского районного маслихата согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В.В. Макеев
Секретарь маслихата Ж.Ш. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
от "26" декабря 2017 года
№ 72/13
Перечень утративших силу некоторых решений
Актогайского районного маслихата
1. Решение Актогайского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 228/53 "О бюджете Актогайского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4872, опубликованное 16 января 2016 года в районной газете "Ауыл тынысы - Пульс села" за № 2);
2. Решение Актогайского районного маслихата от 14 апреля 2016 года № 11/2 "О внесении изменений в решение районного маслихата (LIII очередная сессия, V созыва) от 24 декабря 2015 года № 228/53 "О бюджете Актогайского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5092, опубликованное 30 апреля 2016 года в районной газете "Ауыл тынысы - Пульс села" за № 18);
3. Решение Актогайского районного маслихата от 27 июля 2016 года № 35/6 "О внесении изменений в решение районного маслихата (LIII очередная сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 228/53 "О бюджете Актогайского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5207, опубликованное 20 августа 2016 года в районной газете "Ауыл тынысы - Пульс села" за № 34);
4. Решение Актогайского районного маслихата от 22 сентября 2016 года № 45/7 "О внесении изменений в решение районного маслихата (LIII очередная сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 228/53 "О бюджете Актогайского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5247, опубликованное 22 октября 2016 года в районной газете "Ауыл тынысы - Пульс села" за № 43);

Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 72/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 ақпанда № 5374 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 тамыздағы "Құқықтық мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" № 486 қаулысына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В.В. Макеев
Мәслихат хатшысы Ж.Ш. Ташенев
Ақтоғай аудандық мәслихаттың
2017 жылғы "26" қаңтардағы
№ 72/13 шешіміне
қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының күші
жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 228/53 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4872 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтарда аудандық "Ауыл тынысы - Пульс села" газетінің № 2 санында жарияланған);
2. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі "Аудандық мәслихаттың (V шақырылған, LIII кезекті сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған "Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 228/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 11/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5092 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 сәуірде аудандық "Ауыл тынысы - Пульс села" газетінің № 18 санында жарияланған);
3. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 шілдедегі "Аудандық мәслихаттың (V шақырылған, LIII кезекті сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 228/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 35/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5207 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 тамызда аудандық "Ауыл тынысы - Пульс села" газетінің № 34 санында жарияланған);
4. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қыркүйектегі "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған, LIII кезекті сессиясы) "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 228/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45/7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5247 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 қазанда аудандық "Ауыл тынысы - Пульс села" газетінің № 43 санында жарияланған);

5. Решение Актогайского районного маслихата от 24 ноября 2016 года № 48/10 "О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата (LIII очередная сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 228/53 "О бюджете Актогайского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5289, опубликованное 15 декабря 2016 года в районной газете "Ауыл тынысы - Пульс села" за № 51);
6. Решение Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 50/11 "О внесении изменений в решение районного маслихата (LIII очередная сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 228/53 "О бюджете Актогайского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5306, опубликованное 1 января 2017 года в районной газете "Ауыл тынысы - Пульс села" за № 1).

5. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қарашадағы "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған, LIII кезекті сессиясы) "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 228/53 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 48/10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5289 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 желтоқсанда аудандық "Ауыл тынысы - Пульс села" газетінің № 51 санында жарияланған);
6. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған, LIII кезекті сессиясы) "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 228/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 50/11 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5306 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 қаңтарда аудандық "Ауыл тынысы - Пульс села" газетінің № 1 санында жарияланған).