О признании утратившими силу некоторых решений Железинского районного маслихата
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 7 марта 2017 года № 80/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 марта 2017 года № 5419
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Железинского районного маслихата:
1) Решение Железинского районного маслихата от 20 ноября 2014 года № 250-5/31 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Железинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4198 от 27 ноября 2014 года, опубликованное в газетах "Туған өлке" № 49 от 6 декабря 2014 года, "Родные просторы" № 49 от 6 декабря 2014 года);
2) Решение Железинского районного маслихата от 30 июня 2016 года № 23/6 (IV (внеочередная) сессия, VI созыв) "О внесении изменения в решение Железинского районного маслихата от 20 ноября 2014 года № 250-5/31 (XXХI очередная сессия, V созыв) "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Железинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5175 от 25 июля 2016 года, опубликованное в газете "Туған өлке" № 31 от 30 июля 2016 года, "Родные просторы" № 31 от 30 июля 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Железинского районного маслихата по вопросам законности, правопорядка и обращений граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата,
Секретарь районного маслихата П. Лампартер

Железинка аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 80/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 5419 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железинка аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қарашадағы "Железин ауданының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін беру ережесін бекіту туралы" № 250-5/31 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 27 қарашада № 4198 болып тіркелген, "Туған өлке" газетінің 2014 жылғы 6 желтоқсандағы № 49, "Родные просторы" газетінің 2014 жылғы 6 желтоқсандағы № 49 санында жарияланған);
2) Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы (VI сайланған IV (кезектен тыс) сессиясы) "Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қарашадағы "Железин ауданының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін беру ережесін бекіту туралы" № 250-5/31 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 23/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 25 шілдеде № 5175 болып тіркелген, "Туған өлке" газетінің 2016 жылғы 30 шілдедегі № 31, "Родные просторы" газетінің 2016 жылғы 30 шілдедегі № 31 санында жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железинка аудандық мәслихатының заңдылық, құқықтық тәртіп және азаматтардың өтініштері мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы,
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер