О бюджете Железинского сельского округа на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 28 декабря 2017 года № 186/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2018 года № 5782. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 375803 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 31740 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2411 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 341652 тысяч тенге;
2) затраты – 375803 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета равен нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 13.08.2018 № 243/6 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить объем бюджетных субвенции на 2018 год, передаваемой из районного бюджета в сумме 156152 тысяч тенге.
3. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Железинского сельского округа на 2018 год, согласно приложению 4.
4. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданским служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2018 - 2020 жылдарға арналған Железин селолық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 186/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 5782 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған селолық округ бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 375803 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 31740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2411 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 341652 мың теңге;
2) шығыстар - 375803 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) нөлге тең.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 13.08.2018 № 243/6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2018 жылға берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 156152 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2018 жылға арналған Железин селолық округі бюджетінің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата,
секретарь районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XXXI (внеочередная)
сессия, VI созыв)
от 28 декабря 2017 года № 186/6
Бюджет Железинского сельского округа на 2018 год
(с изменениями)

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін
6. Осы шешім қолданысқа 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап енеді.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы,
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының (VI сайланған
ХХХІ (кезектен тыс) сессиясы)
2017 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 186/6 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Железин селолық округінің бюджеті
(өзгерістермен)