О внесении изменения в решение районного маслихата от 26 октября 2017 года № 151/6 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Железинского района"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 22 декабря 2017 года № 155/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 января 2018 года № 5788. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 25 апреля 2018 года № 213/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 25.04.2018 № 213/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12-3) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 октября 2017 года № 151/6 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Железинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5678, опубликованное в районных газетах "Туған өлке", "Родные просторы" 18 ноября 2017 года), следующее изменение:
в Положении о награждении Почетной грамотой Железинского района, утвержденным указанным решением:
в главе 1 в пункте 2, текст на государственном языке изложить в следующей редакции:
"2. Құрмет грамотасымен Железин ауданының алдында сіңірген еңбектерін тану белгісінде, экономика, әлеуметтік саланың, ғылым, мәдениет, білім берудің дамуына, ұлтаралық келісім мен өзара түсінушілікті, әскери, сондай-ақ өзге де мемлекеттік қызметтің және аймақтағы қоғамдық қызметтің нығаюына қосқан жеке үлесі және айтарлықтай жетістіктерге жеткені үшін азаматтар, еңбек ұжымдары және ұйымдар наградталады.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Е. Волкова
Секретарь районного маслихата П. Лампартер

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 қазандағы "Железин ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" № 151/6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 155/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 5788 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 231/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 25.04.2018 № 231/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 12-3) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 қазандағы "Железин ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" № 151/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5678 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қарашада аудандық "Туған өлке", "Родные просторы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Железин ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережеде:
1-тарауда 2-тармақта, мемлекеттік тілдегі мәтін келесі редакцияда жазылсын:
"2. Құрмет грамотасымен Железин ауданының алдында сіңірген еңбектерін тану белгісінде, экономика, әлеуметтік саланың, ғылым, мәдениет, білім берудің дамуына, ұлтаралық келісім мен өзара түсінушілікті, әскери, сондай-ақ өзге де мемлекеттік қызметтің және аймақтағы қоғамдық қызметтің нығаюына қосқан жеке үлесі және айтарлықтай жетістіктерге жеткені үшін азаматтар, еңбек ұжымдары және ұйымдар наградталады.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Е. Волкова
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер