Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Иртышском районе
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 1 февраля 2017 года № 31/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 февраля 2017 года № 5382. Прекращено действие в связи с истечением срока

Ертіс ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 31/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 ақпанда № 5382 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Иртышском районе согласно приложению к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ертіс ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Батыргужинов
Приложение
к постановлению акимата
Иртышского района
от "01" февраля 2017 года
№ 31/2
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
на 2017 год в Иртышском районе
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
1
2
3
4
5
6
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 1" отдела образования Иртышского района, акимата Иртышского района
75 (местный бюджет)

2. Осы қаулының орындауын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Батырғұжинов
Ертіс ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "01" ақпандағы
№ 31/2 қаулысына
қосымша
Ертіс ауданы бойынша 2017 жылға арналған
мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік
білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына орташа шығын бағасы кемінде (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда айына жан басына қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
2
3
4
5
6
1
Ертіс аудан әкімдігінің, Ертіс аудан білім бөлімінің "№ 1 Балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75 (жергілікті бюджет)