О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 36-10-6 "О бюджете Иртышского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 12 апреля 2017 года № 54-14-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 мая 2017 года № 5486
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 36-10-6 "О бюджете Иртышского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5343, опубликовано 21 января 2017 года в газетах "Ертіс нұры" и "Иртыш") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 626 227" заменить цифрами "4 738 622";
цифры "489 578" заменить цифрами "511 578";
цифры "4 125 358" заменить цифрами "4 215 753";
в подпункте 2) цифры "4 626 227" заменить цифрами "4 819 819";
в подпункте 5) цифры " -1 044" заменить цифрами " -82 241";
в подпункте 6) цифры "1 044" заменить цифрами "82 241";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной сессии И. Бенера
Секретарь Иртышского районного маслихата Б. Шингисов
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата

Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-10-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 сәуірдегі № 54-14-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 5486 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-10-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5343 тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"4 626 227" сандары "4 738 622" сандарымен ауыстырылсын;
"489 578" сандары "511 578" сандарымен ауыстырылсын;
"4 125 358" сандары "4 215 753" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4 626 227" сандары "4 819 819" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-1 044" сандары "-82 241" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "1 044" сандары "82 241" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы И. Бенера
Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының