О признании утратившими силу некоторых решений Качирского районного маслихата
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 27 февраля 2017 года № 4/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 марта 2017 года № 5405
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Качирского районного маслихата согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию Качирского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Щербак
Секретарь маслихата С. Баяндинов
Приложение
к решению Качирского
районного маслихата
от "27" февраля 2017 года
№ 4/12
Перечень утративших силу некоторых решений Качирского районного маслихата
1. Решение Качирского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 3/50 "О бюджете Качирского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4877, опубликованное 6 января 2016 года в районных газетах "Тереңкөл тынысы" и "Заря" за № 1, 14 января 2016 года в районных газетах "Тереңкөл тынысы" и "Заря" за № 2);
2. Решение Качирского районного маслихата от 8 апреля 2016 года № 1/2 "О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата (L –сессия, V- созыв) от 22 декабря 2015 года № 3/50 "О бюджете Качирского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5082, опубликованное 28 апреля 2016 года в районных газетах "Тереңкөл тынысы" и "Заря" за № 17;
3. Решение Качирского районного маслихата от 7 июля 2016 года № 2/5 "О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата (L –сессия, V- созыв) от 22 декабря 2015 года № 3/50 "О бюджете Качирского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5174, опубликованное 28 июля 2016 года в районных газетах "Тереңкөл тынысы" и "Заря" за № 30;
4. Решение Качирского районного маслихата от 29 июля 2016 года № 1/7 "О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата (L –сессия, V- созыв) от 22 декабря 2015 года № 3/50 "О бюджете Качирского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5209, опубликованное 25 августа 2016 года в районных газетах "Тереңкөл тынысы" и "Заря" за № 34;

Качир аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 ақпандағы № 4/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 наурызда № 5405 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Качир аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Качир аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Щербак
Мәслихат хатшысы С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихаттың
2017 жылғы "27" ақпандағы
№ 4/12 шешіміне
қосымша
Качир аудандық мәслихатының күші
жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Качир аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" 3/50 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4877 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтардағы аудандық № 1 "Тереңкөл тынысы" және "Заря", 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 2 "Тереңкөл тынысы" және "Заря" газеттірінде жарияланған);
2. Качир аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі "Качир аудандық мәслихатының (V сайланған L сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/50 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5082 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 сәуірдегі аудандық № 17 "Тереңкөл тынысы" және "Заря" газеттерінде жарияланған);
3. Качир аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 шілдедегі "Качир аудандық мәслихатының (V сайланған L сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/50 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5174 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 шілдедегі аудандық № 30 "Тереңкөл тынысы" және "Заря" газеттерінде жарияланған);
4. Качир аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі "Качир аудандық мәслихатының (V сайланған L сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/50 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 1/7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5209 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 тамыздағы аудандық № 34 "Тереңкөл тынысы" және "Заря" газеттерінде жарияланған);

5. Решение Качирского районного маслихата от 3 октября 2016 года № 1/8 "О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата (L –сессия, V- созыв) от 22 декабря 2015 года № 3/50 "О бюджете Качирского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5248, опубликованное 20 октября 2016 года в районных газетах "Тереңкөл тынысы" и "Заря" за № 42;
6. Решение Качирского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 1/10 "О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата (L –сессия, V- созыв) от 22 декабря 2015 года № 3/50 "О бюджете Качирского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5313, опубликованное 5 января 2017 года в районных газетах "Тереңкөл тынысы" и "Заря" за № 1).

5. Качир аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 қазандағы "Качир аудандық мәслихатының (V сайланған L сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/50 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1/8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5248 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 қазандағы аудандық № 42 "Тереңкөл тынысы" және "Заря" газеттерінде жарияланған);
6. Качир аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Качир аудандық мәслихатының (V сайланған L сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/50 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1/10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5313 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 1 "Тереңкөл тынысы" және "Заря" газеттерінде жарияланған).