О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 2/10 "О бюджете Качирского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 27 марта 2017 года № 1/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 апреля 2017 года № 5450
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 2/10 "О бюджете Качирского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5322, опубликованное 12 января 2017 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 2, 19 января 2017 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 3, 12 января 2017 года в газете "Заря" № 2, 19 января 2017 года в газете "Заря" № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4820725" заменить цифрами "4879125";
цифры "528826" заменить цифрами "580841";
цифры "8842" заменить цифрами "13709";
цифры "4459" заменить цифрами "9277";
цифры "4278598" заменить цифрами "4275298";
в подпункте 2) цифры "4820725" заменить цифрами "4995247";
в подпункте 5) цифры "-42965" заменить цифрами "-159087";
в подпункте 6) цифры "42965" заменить цифрами "159087";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Качир аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 2/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 наурыздағы № 1/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 сәуірде № 5450 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 2/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5322 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің № 2, 2017 жылғы 19 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің № 3, 2017 жылғы 12 қаңтарында "Заря" газетінің № 2, 2017 жылғы 19 қаңтарында "Заря" газетінің № 3 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"4820725" деген сандар "4879125" деген сандармен ауыстырылсын;
"528826" деген сандар "580841" деген сандармен ауыстырылсын;
"8842" деген сандар "13709" деген сандармен ауыстырылсын;
"4459" деген сандар "9277" деген сандармен ауыстырылсын;
"4278598" деген сандар "4275298" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "4820725" деген сандар "4995247" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-42965" деген сандар "-159087" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "42965" деген сандар "159087" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

167 784
002
Программа занятости
32 195
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 925
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54 926
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 262
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37 780
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 327
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22 369
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
39 582
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39 582
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 922
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 864
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
6 387
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 259
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
929 255
1
Жилищное хозяйство
229 131
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26 509
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
26 509
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
202 622
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
162 622
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
40 000
2
Коммунальное хозяйство
674 478
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 493
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
25 493
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
648 985

167 784
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
32 195
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 925
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54 926
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 262
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
37 780
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11 327
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22 369
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
39 582
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39 582
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 922
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 864
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6 387
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 259
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
929 255
1
Тұрғын үй шаруашылығы
229 131
458
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
26 509
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
26 509
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
202 622
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
162 622
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
40 000
2
Коммуналдық шаруашылық
674 478
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 493
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
25 493
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
648 985

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима Байконысского сельского округа
Аппарат акима Берегового сельского округа
Аппарат акима Бобровского сельского округа
Аппарат акима Верненского сельского округа
Аппарат акима Воскресенского сельского округа
Аппарат акима Жана-Курлусского сельского округа
Аппарат акима Ивановского сельского округа
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
Аппарат акима Калиновского сельского округа
Аппарат акима Песчанского сельского округа
Аппарат акима Октябрьского сельского округа
Аппарат акима Федоровского сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Байқоныс ауылдық округі әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңа-Құрлыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты

022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима Жана-Курлусского сельского округа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
Аппарат акима Песчанского сельского округа

022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Жаңа-Құрлыс ауылдық округі әкімінің аппараты
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты