О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 2/10 "О бюджете Качирского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 6 декабря 2017 года № 1/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 декабря 2017 года № 5730
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 2/10 "О бюджете Качирского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5322, опубликованное 12 января 2017 года и 19 января 2017 года в газетах "Тереңкөл тынысы", "Заря") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4846740" заменить цифрами "4935620";
цифры "580060" заменить цифрами "579463";
цифры "13827" заменить цифрами "14424";
цифры "4242913" заменить цифрами "4331793";
в подпункте 2) цифры "4962862" заменить цифрами "5051742";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Качир аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 2/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 1/21 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 5730 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "2017 – 2019 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 2/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5322 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарында және 2017 жылғы 19 қаңтарында "Тереңкөл тынысы", "Заря" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"4846740" деген сандар "4935620" деген сандармен ауыстырылсын;
"580060" деген сандар "579463" деген сандармен ауыстырылсын;
"13827" деген сандар "14424" деген сандармен ауыстырылсын;
"4242913" деген сандар "4331793" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "4962862" деген сандар "5051742" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.