О признании утратившими силу некоторых решений Лебяжинского районного маслихата
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 18 апреля 2017 года № 80/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 мая 2017 года № 5493
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Лебяжинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Лебяжинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Жиеналин
Секретарь районного маслихата С. Мусинова
Приложение
к решению Лебяжинского
районного маслихата
от 18 апреля 2017 года № 80/13
Перечень утративших силу некоторых решений
Лебяжинского районного маслихата
1. Решение Лебяжинского районного маслихата (XLVIII очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2015 года № 10/48 "О бюджете Лебяжинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4876, опубликованное 14 января 2016 года в районной газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 2);
2. Решение Лебяжинского районного маслихата от 31 марта 2016 года № 6/2 "О внесении изменений в решение Лебяжинского районного маслихата (XLVIII очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2015 года № 10/48 "О бюджете Лебяжинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5060, опубликованное 23 апреля 2016 года в районной газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 17);
3. Решение Лебяжинского районного маслихата от 12 мая 2016 года № 12/4 "О внесении изменений в решение Лебяжинского районного маслихата (XLVIII очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2015 года № 10/48 "О бюджете Лебяжинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5132, опубликованное 4 июня 2016 года в районной газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 23);
4. Решение Лебяжинского районного маслихата от 27 июля 2016 года № 22/6 "О внесении изменений в решение Лебяжинского районного маслихата (XLVIII очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2015 года № 10/48 "О бюджете Лебяжинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5201, опубликованное 20 августа 2016 года в районной газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 34);

Лебяжі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 80/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 мамырда № 5493 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшаға сәйкес Лебяжі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Лебяжі аудандық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Жиеналин
Аудандық мәслихат хатшысы С. Мүсінова
Лебяжі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 18 сәуірдегі
№ 80/13 шешіміне
қосымша
Лебяжі аудандық мәслихатының күші
жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Лебяжі аудандық мәслихатының (V сайланған XLVIII кезекті сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 10/48 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4876 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Аққу" газетінің № 2 басылымында жарияланған);
2. Лебяжі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 наурыздағы "Лебяжі аудандық мәслихатың (V сайланған XLVIII кезекті сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 10/48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5060 тіркелген, 2016 жылғы 23 сәуірдегі аудандық "Аққу үні" - "Вести Аққу" газетінің № 17 басылымында жарияланған);
3. Лебяжі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 мамырдағы "Лебяжі аудандық мәслихатың (V сайланған XLVIII кезекті сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 10/48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 12/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5132 тіркелген, 2016 жылғы 4 маусымдағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Аққу" газетінің № 23 басылымында жарияланған);
4. Лебяжі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 шілдедегі "Лебяжі аудандық мәслихатың (V сайланған XLVIII кезекті сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 10/48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 22/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5201 тіркелген, 2016 жылғы 20 тамыздағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Аққу" газетінің № 34 басылымында жарияланған);

5. Решение Лебяжинского районного маслихата от 16 августа 2016 года № 28/7 "О внесении изменения в решение Лебяжинского районного маслихата (XLVIII очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2015 года № 10/48 "О бюджете Лебяжинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5222, опубликованное 3 сентября 2016 года в районной газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 36);
6. Решение Лебяжинского районного маслихата от 17 октября 2016 года № 31/8 "О внесении изменений в решение Лебяжинского районного маслихата (XLVIII очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2015 года № 10/48 "О бюджете Лебяжинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5261, опубликованное 12 ноября 2016 года в районной газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 46);
7. Решение Лебяжинского районного маслихата от 15 декабря 2016 года № 56/10 "О внесении изменений в решение Лебяжинского районного маслихата (XLVIII очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2015 года № 10/48 "О бюджете Лебяжинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5300, опубликованное 31 декабря 2016 года в районной газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 52).

5. Лебяжі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 тамыздағы "Лебяжі аудандық мәслихатың (V сайланған XLVIII кезекті сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 10/48 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 28/7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5222 тіркелген, 2016 жылғы 3 қыркүйектегі аудандық "Аққу үні" - "Вести Аққу" газетінің № 36 басылымында жарияланған);
6. Лебяжі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 қазандағы "Лебяжі аудандық мәслихатың (V сайланған XLVIII кезекті сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 10/48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31/8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5261 тіркелген, 2016 жылғы 12 қарашадағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Аққу" газетінің № 46 басылымында жарияланған);
7. Лебяжі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 желтоқсандағы "Лебяжі аудандық мәслихатың (V сайланған XLVIII кезекті сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 56/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 56/10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5300 тіркелген, 2016 жылғы 31 желтоқсандағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Аққу" газетінің № 52 басылымында жарияланған).