О признании утратившим силу решения Лебяжинского районного маслихата от 16 сентября 2015 года № 2/45 "Об утверждении регламента Лебяжинского районного маслихата"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 25 декабря 2017 года № 125/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 января 2018 года № 5799
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Лебяжинского районного маслихата от 16 сентября 2015 года № 2/45 "Об утверждении регламента Лебяжинского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4729, опубликованное 7 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата района.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель сессии К. Жиеналин
Секретарь районного маслихата С. Мусинова

Лебяжі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі "Лебяжі аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 2/45 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 125/20 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 5799 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4-тармақшасына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі "Лебяжі аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 2/45 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4729 тіркелген, 2015 жылғы 7 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы Қ. Жиеналин
Аудандық мәслихат хатшысы С. Мүсінова