О признании утратившими силу некоторых решений Майского районного маслихата
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 2 марта 2017 года № 4/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 марта 2017 года № 5401
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Майского районного маслихата согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Байгалиев
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение
к решению Майского
районного маслихата
от 2 марта 2017 года № 4/13
Перечень
утративших силу некоторых решений Майского районного маслихата
1. Решение Майского районного маслихата (LVІ (очередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2015 года за № 4871, опубликованное в районной газете "Шамшырак" от 9 января 2016 года № 2);
2. Решение Майского районного маслихата от 03 марта 2016 года № 1/59 "О внесении изменений в решение Майского районного маслихата (LVІ (очередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 марта 2016 года за № 5028, опубликованное в районной газете "Шамшырак" от 02 апреля 2016 года № 15);
3. Решение Майского районного маслихата от 28 июня 2016 года № 4/4 "О внесении изменений в решение Майского районного маслихата (LVІ (очередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 июня 2016 года за № 5149, опубликованное в районной газете "Шамшырак" от 02 июля 2016 года № 28);
4. Решение Майского районного маслихата от 19 июля 2016 года № 1/5 "О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 июля 2016 года за № 5181, опубликованное в районной газете "Шамшырак" от 30 июля 2016 года № 32);

Май аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 наурыздағы № 4/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 наурызда № 5401 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Май аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Байғалиев
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
2017 жылғы 2 наурыздағы
№ 4/13 шешіміне
қосымша
Май аудандық мәслихатының күші
жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған LVІ (кезекті) сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 -2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/56 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 4871 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінде 2016 жылғы 9 қаңтарда № 2 жарияланған);
2. Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 03 наурыздағы "Май аудандық мәслихатының (V сайланған LVІ (кезекті) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/56 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1/59 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 30 наурызда № 5028 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінде 2016 жылғы 02 сәуірде № 15 жарияланған);
3. Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 маусымдағы "Май аудандық мәслихатының (V сайланған LVІ (кезекті) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/56 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 29 маусымда № 5149 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінде 2016 жылғы 02 шілдеде № 28 жарияланған);
4. Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі "Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/56 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 26 шілдеде № 5181 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінде 2016 жылғы 30 шілдеде № 32 жарияланған);

5. Решение Майского районного маслихата от 17 августа 2016 года № 1/7 "О внесении изменений и дополнения в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 августа 2016 года за № 5212, опубликованное в районной газете "Шамшырак" от 27 августа 2016 года № 36);
6. Решение Майского районного маслихата от 17 октября 2016 года № 1/9 "О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 октября 2016 года за № 5260, опубликованное в районной газете "Шамшырак" от 29 октября 2016 года № 45);
7. Решение Майского районного маслихата от 29 ноября 2016 года № 1/10 "О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 ноября 2016 года за № 5282, опубликованное в районной газете "Шамшырак" от 10 декабря 2016 года № 51);
8. Решение Майского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 1/11 "О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2016 года за № 5307, опубликованное в районной газете "Шамшырак" от 31 декабря 2016 года № 53).

5. Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 тамыздағы "Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/56 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 1/7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 19 тамызда № 5212 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінде 2016 жылғы 27 тамызда № 36 жарияланған);
6. Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 қазандағы "Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/56 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1/9 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 25 қазанда № 5260 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінде 2016 жылғы 29 қазанда № 45 жарияланған);
7. Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы "Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/56 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1/10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 30 қарашада № 5282 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінде 2016 жылғы 10 желтоқсанда № 51 жарияланған);
8. Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/56 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1/11 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 26 желтоқсанда № 5307 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінде 2016 жылғы 31 желтоқсанда № 53 жарияланған).