О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 1/12 "О Майском районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 9 ноября 2017 года № 1/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 ноября 2017 года № 5680
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (12 очередная сессия, 6 созыв) от 26 декабря 2016 года № 1/12 "О Майском районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5328, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 07 января 2017 года № 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3350979" заменить цифрами "3444260";
цифры "397804" заменить цифрами "429804";
цифры "13725" заменить цифрами "14999";
цифры "24426" заменить цифрами "25495";
цифры "2915024" заменить цифрами "2973962";
в подпункте 2) цифры "3393126" заменить цифрами "3486407";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Жетыбаева
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(21 внеочередная сессия,
6 созыв) № 1/21 от

Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 қарашадағы № 1/21 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қарашада № 5680 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының (6 сайланған 12 кезекті сессиясы) 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5328 болып тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2017 жылғы 07 қаңтарда № 1-2 жарияланған) № 1/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3350979" деген сандар "3444260" деген сандармен ауыстырылсын;
"397804" деген сандар "429804" деген сандармен ауыстырылсын;
"13725" деген сандар "14999" деген сандармен ауыстырылсын;
"24426" деген сандар "25495" деген сандармен ауыстырылсын;
"2915024" деген сандар "2973962" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "3393126" деген сандар "3486407" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Жетыбаева
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(6 сайланған 21 кезектен тыс

7800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37387
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
527
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1102
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5897
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
15794
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22540
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22540
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16198
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
558
021
Капитальные расходы государственных органов
594
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2397
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2793
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
751058
1
Жилищное хозяйство
339191
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
750
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
750
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20500
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
20000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
317941
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
75114
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
177579
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
65248
2
Коммунальное хозяйство
341185
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2514
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2514
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

7800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37387
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
527
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1102
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5897
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15794
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22540
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22540
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16198
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
558
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
594
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2397
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2793
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
751058
1
Тұрғын үй шаруашылығы
339191
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
750
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
750
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20500
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
500
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
20000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
317941
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
75114
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
177579
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
65248
2
Коммуналдық шаруашылық
341185
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2514
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2514
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Акшиманский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах

040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Ақшиман ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету