О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского районного маслихата
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 7 февраля 2017 года № 13/82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 февраля 2017 года № 5381
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского районного маслихата согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Солдатова
Секретарь маслихата В. Левченко
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата
(13 сессия, 6 созыв)
от "07" февраля 2017 года
№ 13/82
Перечень утративших силу некоторых решений
Павлодарского районного маслихата
1. Решение Павлодарского районного маслихата (54 очередная сессия, 5 созыв) от 23 декабря 2015 года № 54/406 "О Павлодарском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4867, опубликованное 14 января 2016 года в районной газете "Заман тынысы - Нива" за № 2).
2. Решение Павлодарского районного маслихата (2 очередная сессия, 6 созыв) от 20 апреля 2016 года № 2/16 "О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (54 очередная сессия, 5 созыв) от 23 декабря 2015 года № 54/406 "О Павлодарском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5119, опубликованное 18 мая 2016 года в районной газете "Заман тынысы - Нива" за № 20).
3. Решение Павлодарского районного маслихата (4 очередная сессия, 6 созыв) от 07 июля 2016 года № 4/28 "О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (54 очередная сессия, 5 созыв) от 23 декабря 2015 года № 54/406 "О Павлодарском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5171, опубликованное 28 июля 2016 года в районной газете "Заман тынысы - Нива" за № 30).
4. Решение Павлодарского районного маслихата (6 внеочередная сессия, 6 созыв) от 12 августа 2016 года № 6/46 "О внесении изменения в решение Павлодарского районного маслихата (54 очередная сессия, 5 созыв) от 23 декабря 2015 года № 54/406 "О Павлодарском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5218, опубликованное 01 сентября 2016 года в районной газете "Заман тынысы - Нива" за № 35).

Павлодар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 ақпандағы № 13/82 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 ақпанда № 5381 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4-тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Павлодар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Солдатова
Мәслихат хатшысы В. Левченко
Павлодар аудандық
мәслихаттың (6 сайланған
13 сессиясы) 2017
жылғы "07" ақпандағы
№ 13/82 шешіміне
қосымша
Павлодар аудандық мәслихатының
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 54 кезекті сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 54/406 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4867 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы аудандық "Заман тынысы - Нива" газетінің № 2 санында жарияланған).
2. Павлодар аудандық мәслихатының (6 сайланған 2 кезекті сессиясы) 2016 жылғы 20 сәуірдегі "Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 54 кезекті сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 54/406 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2/16 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5119 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 мамырдағы аудандық "Заман тынысы - Нива" газетінің № 20 санында жарияланған).
3. Павлодар аудандық мәслихатының (6 сайланған 4 кезекті сессиясы) 2016 жылғы 07 шілдедегі "Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 54 кезекті сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 54/406 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4/28 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5171 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 шілдедегі аудандық "Заман тынысы - Нива" газетінің № 30 санында жарияланған).
4. Павлодар аудандық мәслихатының (6 сайланған 6 кезектен тыс сессиясы) 2016 жылғы 12 тамыздағы "Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 54 кезекті сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 54/406 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6/46 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5218 болып тіркелген, 2016 жылғы 01 қыркүйектегі аудандық "Заман тынысы - Нива" газетінің № 35 санында жарияланған).

5. Решение Павлодарского районного маслихата (9 внеочередная сессия, 6 созыв) от 10 ноября 2016 года № 9/59 "О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (54 очередная сессия, 5 созыв) от 23 декабря 2015 года № 54/406 "О Павлодарском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5264, опубликованное 24 ноября 2016 года в районной газете "Заман тынысы - Нива" за № 47).
6. Решение Павлодарского районного маслихата (10 внеочередная сессия, 6 созыв) от 13 декабря 2016 года № 10/63 "О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (54 очередная сессия, 5 созыв) от 23 декабря 2015 года № 54/406 "О Павлодарском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5303, опубликованное 29 декабря 2016 года в районной газете "Заман тынысы - Нива" за № 52).

5. Павлодар аудандық мәслихатының (6 сайланған 9 кезектен тыс сессиясы) 2016 жылғы 10 қарашадағы "Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 54 кезекті сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 54/406 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 9/59 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5264 болып тіркелген, 2016 жылғы 24 қарашадағы аудандық "Заман тынысы - Нива" газетінің № 47 санында жарияланған).
6. Павлодар аудандық мәслихатының (6 сайланған 10 кезектен тыс сессиясы) 2016 жылғы 13 желтоқсандағы "Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 54 кезекті сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 54/406 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 10/63 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5303 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы аудандық "Заман тынысы - Нива" газетінің № 52 санында жарияланған).