О признании утратившими силу некоторых решений Успенского районного маслихата
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 16 марта 2017 года № 70/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 марта 2017 года № 5423
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Успенского районного маслихата согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Устименко
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(XIV внеочередная сессия,
VI созыв) от 16 марта 2017 года
№ 70/14
Перечень утративших силу некоторых решений
Успенского районного маслихата
1. Решение Успенского районного маслихата (LII очередная сессия, V созыв) от 23 декабря 2015 года № 287/52 "О бюджете Успенского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4870, опубликованное 9 января 2016 года в районной газете "Аймақ ажары" № 1, 9 января 2016 года в районной газете "Огни села" № 1).
2. Решение Успенского районного маслихата (LV внеочередная сессия, V созыв) от 16 февраля 2016 года № 304/55 "О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата (LII сессия V созыв) от 23 декабря 2015 года № 287/52 "О бюджете Успенского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4938, опубликованное 27 февраля 2016 года в районной газете "Аймақ ажары" № 8, "Огни села" № 8).
3. Решение Успенского районного маслихата (ІІІ внеочередная сессия, VI созыв) от 28 июня 2016 года № 19/3 "О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата (LII сессия V созыв) от 23 декабря 2015 года № 287/52 "О бюджете Успенского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5161, опубликованное 16 июля 2016 года в районной газете "Аймақ ажары" № 28, 16 июля 2016 года в районной газете "Огни села" № 28).

Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 наурыздағы № 70/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 5423 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Устименко
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
(VI сайланған XIV кезектен тыс
сессиясы) 2017 жылғы 16
наурыздағы № 70/14 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының күші
жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған LII кезекті сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Успен ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4870 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтарда "Аймақ ажары" № 1, 2016 жылғы 9 қаңтарда "Огни села" № 1 аудандық газеттерінде жарияланған) № 287/52 шешімі.
2. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған LV кезектен тыс сессиясы) 2016 жылғы 16 ақпандағы "Успен аудандық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Успен ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 287/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4938 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 ақпанда "Аймақ ажары" № 8, 2016 жылғы 27 ақпанда "Огни села" № 8 аудандық газеттерінде жарияланған) № 304/55 шешімі.
3. Успен аудандық мәслихатының (VI сайланған ІІІ кезектен тыс сессиясы) 2016 жылғы 28 маусымдағы "Успен аудандық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Успен ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 287/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5161 болып енгізілген, 2016 жылғы 16 шілдеде "Аймақ ажары" № 28, 2016 жылғы 16 шілдеде "Огни села" № 28 аудандық газеттерінде жарияланған) № 19/3 шешімі.

4. Решение Успенского районного маслихата (IV очередная сессия, VI созыв) от 27 июля 2016 года № 29/4 "О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата (LII сессия V созыв) от 23 декабря 2015 года № 287/52 "О бюджете Успенского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5195, опубликованное 13 августа 2016 года в районной газете "Аймақ ажары" № 32, 13 августа 2016 года в районной газете "Огни села" № 32).
5. Решение Успенского районного маслихата (ІХ внеочередная сессия, VІ созыв) от 9 ноября 2016 года № 49/9 "О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата (LII сессия V созыв) от 23 декабря 2015 года № 287/52 "О бюджете Успенского района на 2016 - 2018 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5271, опубликованное 26 ноября 2016 года в районной газете "Аймақ ажары" № 47, 26 ноября 2016 года в районной газете "Огни села" № 47).
6. Решение Успенского районного маслихата (Х внеочередная сессия, VІ созыв) от 13 декабря 2016 года № 50/10 "О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата (LII сессия V созыв) от 23 декабря 2015 года № 287/52 "О бюджете Успенского района на 2016 - 2018 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5305, опубликованное 31 декабря 2016 года в районной газете "Аймақ ажары" № 52, 31 декабря 2016 года в районной газете "Огни села" № 52).

4. Успен аудандық мәслихатының (VI сайланған IV кезекті сессиясы) 2016 жылғы 27 шілдедегі "Успен аудандық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Успен ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 287/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5195 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 тамызда "Аймақ ажары" № 32, 2016 жылғы 13 тамызда "Огни села" № 32 аудандық газеттерінде жарияланған) № 29/4 шешімі.
5. Успен аудандық мәслихатының (VІ сайланған ІХ кезектен тыс сессиясы) 2016 жылғы 9 қарашадағы "Успен аудандық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Успен ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 287/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5271 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 қарашада "Аймақ ажары" № 47, 2016 жылғы 26 қарашада "Огни села" № 47 аудандық газеттерінде жарияланған) № 49/9 шешімі.
6. Успен аудандық мәслихатының (VІ сайланған Х кезектен тыс сессиясы) 2016 жылғы 13 желтоқсандағы "Успен аудандық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Успен ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 287/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5305 болып тіркелген, 2016 жылғы 31 желтоқсанда "Аймақ ажары" № 52, 2016 жылғы 31 желтоқсанда "Огни села" № 52 аудандық газеттерінде жарияланған) № 50/10 шешімі.