О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45/15 "О бюджете Щербактинского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 16 июня 2017 года № 74/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 июня 2017 года № 5541. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 22 декабря 2017 года № 105/32 (вводится в действие с 1 января 2018 года)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 22.12.2017 № 105/32 (вводится в действие с 01.01.2018).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45/15 "О бюджете Щербактинского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5329, опубликованное 12 января 2017 года в районной газете "Маралды", 12 января 2017 года в районной газете "Трибуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3989435" заменить цифрами "4040676";
цифры "589420" заменить цифрами "602559";
цифры "3087" заменить цифрами "3374";
цифры "3367549" заменить цифрами "3405364";
в подпункте 2) цифры "4029793" заменить цифрами "4081034";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 45/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 маусымдағы № 74/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 маусымда № 5541 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 105/32 (1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 22.12.2017 № 105/32 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 45/15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5329 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2017 жылғы 12 қаңтардағы "Трибуна" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"3989435" сандары "4040676" сандарына өзгертілсін;
"589420" сандары "602559" сандарына өзгертілсін;
"3087" сандары "3374" сандарына өзгертілсін;
"3367549" сандары "3405364" сандарына өзгертілсін;
2) тармақшада "4029793" сандары "4081034" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.