О Щербактинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 22 декабря 2017 года № 105/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2017 года № 5765
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Щербактинский районный бюджет на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6066761 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 562730 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7275 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1716 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5495040 тысяч тенге;
2) затраты – 6068703 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49223 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22927 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит бюджета – - 51165 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 51165 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 25.04.2018 № 127/36 (вводится в действие с 01.01.2018); от 24.08.2018 № 143/43 (вводится в действие с 01.01.2018); от 25.10.2018 № 147/44 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объем субвенций передаваемых из областного бюджета в общей сумме 2724041 тысяча тенге.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объем субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет Шарбактинского сельского округа в общей сумме 134381 тысяча тенге.
4. Установить на 2018 год объемы целевых текущих трансфертов из областного бюджета, передаваемых по районным программам бюджету Шарбактинского сельского округа в следующих размерах:
28500 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству и освещению населенных пунктов;
89996 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог улиц населенных пунктов;
3750 тысяч тенге – на приобретение служебного автотранспорта акимам сел, поселков, сельских округов, в рамках внедрения четвертого уровня бюджета.

2018 – 2020 жылдарға арналған Шарбақты аудан бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 105/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 5765 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75–бабы 2–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18–бабының 4–тармағына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Шарбақты аудан бюджеті, оның ішінде 2018 жылға 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер –6066761 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 562730 мың теңге;
салықтықтан басқа түсімдер бойынша – 7275 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1716 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5495040 мың теңге;
2) шығындар – 6068703 мың теңге;
3) бюджетті таза несиелендіру – 49223 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22927 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – - 51165 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 51165 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 25.04.2018 № 127/36 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді); 24.08.2018 № 143/43 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.10.2018 № 147/44 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 2724041 мың теңге сомада ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде аудан бюджетінен Шарбақты ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі жылпы 134381 мың теңге сомада ескерілсін.
4. 2018 жылға облыс бюджетінен аудандық бағдарламалар бойынша Шарбақты ауылдық округі бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі келесі мөлшерде белгіленсін:
28500 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру және жарықтандыру бойынша шаралар өткізу үшін;
89996 мың теңге – елді мекендер көшелерінің автомобиль жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізу үшін;
3750 мың теңге – бюджеттің төртінші деңгейін енгізу аясында ауыл, кент, ауылдық округ әкімдеріне қызметтік автокөлік сатып алу үшін.

5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения Щербактинского районного бюджета на 2018 год согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ по аппаратам акимов сельских округов Щербактинского района на 2018 год согласно приложению 5.
7. Утвердить суммы трансфертов органам местного самоуправления Щербактинского района на 2018 год согласно приложению 6.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа Щербактинского района на 2018 год в сумме 1000 тысяч тенге, в том числе для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района в сумме 800 тысяч тенге, на покрытие дефицита наличности бюджета Шарбактинского сельского округа в сумме 200 тысяч тенге.

5. 2018 жылға арналған Шарбақты аудан бюджетін орындау үдерісінде қысқартуға жатпайтын бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2018 жылға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округ әкімдерінің аппараты бойынша ағымдағы бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2018 жылға Шарбақты ауданының жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер сомасы 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2018 жылға арналған Шарбақты ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 1000 мың теңге сомада, оның ішінде аудан аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін 800 мың теңге сомада, Шарбақты ауылдық округі бюджетінің қолма-қол ақша тапшылығын жабуға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 200 мың теңге сомада бекітілсін.

9. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

9. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

10. Признать утратившими силу некоторые решения Щербактинского районного маслихата согласно приложению 7.
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии В. Лямцев
Секретарь районного маслихата С. Шпехт
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года

10. Шарбақты аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші 7 қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және ауданның әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
12. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Лямцев
Аудандық мәслихат хатшысы С. Шпехт
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
22 желтоқсандағы

1550
9
Шалдайский сельский округ
5723
10
Чигириновский сельский округ
2302
Всего
28368
Приложение 7
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 105/32
Перечень утративших силу некоторых решений
Щербактинского районного маслихата
1. Решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45/15 "О бюджете Щербактинского района на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5329, опубликованное 16 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

1550
9
Шалдай ауылдық округі
5723
10
Чигиринов ауылдық округі
2302
Барлығы
28368
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
22 желтоқсандағы
№ 105/32 шешіміне
7-қосымша
Шарбақты аудандық мәслихатының күші
жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Шарбақты аудан бюджеті туралы" № 45/15 шешімі (нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 5329 тіркелді, 2017 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативті құқықтық актілерінің Эталондық банкінде жарияланды);

2. Решение Щербактинского районного маслихата от 24 марта 2017 года № 62/19 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45/15 "О бюджете Щербактинского района на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5448, опубликованное 12 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Щербактинского районного маслихата от 16 июня 2017 года № 74/22 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45/15 "О бюджете Щербактинского района на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5541, опубликованное 1 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Щербактинского районного маслихата от 17 августа 2017 года № 82/24 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45/15 "О бюджете Щербактинского района на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5611, опубликованное 6 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
5. Решение Щербактинского районного маслихата от 10 ноября 2017 года № 94/28 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45/15 "О бюджете Щербактинского района на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5689, опубликованное 27 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

2. Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 наурыздағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 -2019 жылдарға арналған Шарбақты аудан бюджеті туралы" № 45/15 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" № 62/19 шешімі (нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 5448 тіркелді, 2017 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативті құқықтық актілерінің Эталондық банкінде жарияланды);
3. Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 маусымдағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 -2019 жылдарға арналған Шарбақты аудан бюджеті туралы" № 45/15 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" № 74/22 шешімі (нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 5541 тіркелді, 2017 жылғы 1 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативті құқықтық актілерінің Эталондық банкінде жарияланды);
4. Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Шарбақты аудан бюджеті туралы" № 45/15 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" № 82/24 шешімі (нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 5611 тіркелді, 2017 жылғы 6 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативті құқықтық актілерінің Эталондық банкінде жарияланды);
5. Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қарашадағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Шарбақты аудан бюджеті туралы" № 45/15 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" № 94/28 шешімі (нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 5689 тіркелді, 2017 жылғы 27 қарашада Қазақстан Республикасының нормативті құқықтық актілерінің Эталондық банкінде жарияланды).