О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 30 июля 2015 года № 3/477 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 27 февраля 2017 года № 1/67. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 13 марта 2017 года № 1348
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 30 июля 2015 года № 3/477 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1199, опубликованное 3 сентября 2015 года в газетах "Вечерний Алматы" и "Алматы ақшамы").
2. Управлению физической культуры и спорта города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и на интернет ресурсе акимата города Алматы, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек

Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 30 шілдедегі № 3/477 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 1/67 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 наурызда № 1348 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 30 шілдедегі № 3/477 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1199 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 қыркүйекте "Вечерний Алматы" және "Алматы ақшамы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы Дене шынықтыру және спорт басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек