О внесении изменений в решение VI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 декабря 2007 года № 45 "Об утверждении Правил благоустройства территории города Алматы"
Решение ХIII сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 17 февраля 2017 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 15 марта 2017 года № 1351. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 19 июля 2024 года № 138
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 19.07.2024 года № 138 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение VI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 декабря 2007 года № 45 "Об утверждении Правил благоустройства территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 767, опубликовано 21 февраля 2008 года в газетах "Алматы Ақшамы" и "Вечерний Алматы"), с изменениями, внесенными решениями XI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 2 июля 2008 года № 125 "О внесении изменения в решение VI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 декабря 2007 года № 45 "Об утверждении Правил благоустройства территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 777, опубликовано 9 сентября 2008 года в газетах "Алматы Ақшамы" и 23 августа 2008 года "Вечерний Алматы"), XXIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 30 ноября 2009 года № 264 "О внесении изменений и дополнений в решение VI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 декабря 2007 года № 45 "Об утверждении Правил благоустройства территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 833, опубликовано 7 января 2010 года в газетах "Алматы Ақшамы" и "Вечерний Алматы"), XXVII сессии маслихата города Алматы IV созыва от 12 апреля 2010 года № 317 "О внесении изменений и дополнений в решение VI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 декабря 2007 года № 45 "Об утверждении Правил благоустройства территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 847, опубликовано 27 мая 2010 года в газете "Алматы Ақшамы" и 29 мая 2010 года в газете "Вечерний Алматы", ХIХ-й сессии маслихата города Алматы V созыва от 28 августа 2013 года № 155 "О внесении изменений и дополнения в решение VI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 декабря 2007 года № 45 "Об утверждении Правил благоустройства территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 997, опубликовано 26 сентября 2013 года в газетах "Алматы Ақшамы" и "Вечерний Алматы"), внеочередной XLV-й сессии маслихата города Алматы V созыва от 30 ноября 2015 года № 381 "О внесении изменений и дополнений в решение VI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 декабря 2007 года № 45 "Об утверждении Правил благоустройства территории города Алматы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1231, опубликовано 10 декабря 2015 года в газетах "Алматы Ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:

IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VI сессиясының "Алматы қаласының аумағын көріктендіру Ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XIII сессиясының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 75 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 наурызда № 1351 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 шілдедегі № 138 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 19.07.2024 жылғы № 138 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, VІ сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІ сессиясының "Алматы қаласының аумағын көріктендіру Ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 45 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 767 болып тіркелген, 2008 жылғы 21 ақпанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІ сессиясының 2008 жылғы 2 шілдедегі № 125 "ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІ сессиясының "Алматы қаласының аумағын көріктендіру Ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 777 болып тіркелген, 2008 жылғы 9 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және 2008 жылғы 23 тамызда "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІІІ сессиясының 2009 жылғы 30 қарашадағы № 264 "ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІ сессиясының "Алматы қаласының аумағын көріктендіру Ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 45 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 833 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтарда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVII сессиясының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 317 "ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІ сессиясының "Алматы қаласының аумағын көріктендіру Ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 45 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 847 болып тіркелген, 2010 жылғы 27 мамырда "Алматы ақшамы" және 2010 жылғы 29 мамырда "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХIХ сессиясының 2013 жылғы 28 тамыздағы № 155 "ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІ сессиясының "Алматы қаласының аумағын көріктендіру Ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 997 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XLV сессиясының 2015 жылғы 30 қарашадағы № 381 "ІV сайланған Алматы қаласы мәслихаты VІ сессиясының "Алматы қаласының аумағын көріктендіру Ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 45 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1231 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 желтоқсанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) шешімдерімен енгізілген өзерістермен келесі өзгерістер енгізілсін:

в преамбуле указанного решения слова "В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях" заменить словами "В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях";
в Правилах благоустройства территории города Алматы, утвержденных указанным решением:
Приложение 2 к Правилам благоустройства территории города Алматы изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по развитию предпринимательства и коммунального хозяйства маслихата города Алматы К. Авершина и заместителя акима города Алматы С. Макежанова
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель
XIII-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва Д. Нукетаева
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва К. Казанбаев
Приложение 2
к Правилам благоустройства
территории города Алматы

аталған шешімнің преамбуласындағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 қаңтардағы "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексіне" деген сөздер "Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексіне" сөздерімен ауыстырылсын;
аталған шешіммен бекітілген Алматы қаласының аумағын көріктендіру Ережесіндегі:
Алматы қаласының аумағын көріктендіру Ережесінің 2 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының кәсіпкерлік және коммуналдық шаруашылықты дамыту жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы К. Авершинге және Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Мәкежановқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күннен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XIII сессиясының төрайымы Д. Нөкетаева
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
Хатшысы Қ. Қазанбаев
Алматы қаласының
аумағын көріктендіру Ережесіне
2 қосымша