Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2017 год
Постановление акимата города Алматы от 18 апреля 2017 года № 2/121. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 16 мая 2017 года № 1374. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2017 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Администраторам бюджетных программ произвести возмещение затрат соответствующих организаций образования в пределах утвержденных планов финансирования на 2017 год.

Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2017 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекiту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 2/121 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 мамырда № 1374 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңының 6 бабы 3 тармағының 7-1) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2017 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмгерлерi тиiстi бiлiм беру ұйымдарының ағымдағы шығындарын өтеудi 2017 жылға арналған бекiтiлген қаржыландыру жоспарлары шегiнде жүзеге асырсын.

3. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 4 февраля 2016 года № 1/42 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях города Алматы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1255, опубликованное 5 марта 2016 года в газетах "Вечерний Алматы", "Алматы ақшамы").

3. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекiту туралы" 2016 жылғы 4 ақпандағы № 1/42 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1255 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 наурызда "Вечерний Алматы", "Алматы ақшамы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

4. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и на интернет ресурсе акимата города Алматы, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева.

4. Алматы қаласы Білім басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында және Алматы қаласы әкімдігінің интернет ресурсында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсін.

6. Настоящее постановление "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2017 год" вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 18 апреля 2017 года № 2/121
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и
обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в
дошкольных организациях города Алматы на 2017 год
Наименование дошкольной организации
Контингент (количество детей)
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер государственного
образовательного заказа на одного воспитанника в год (тенге)
Размер родительской платы на одного ребенка в месяц (тенге)
Администратор бюджетной программы - Аппарат акима Алатауского района
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 1" Управления образования города Алматы

6. Осы "Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2017 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм берутапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекiту туралы" қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2017 жылғы18 сәуірдегі
№ 2/121қаулысына
қосымша
Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2017 жылға арналған
мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жан
басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының атауы
Контингент (адам саны)
Бiр тәрбиеленушiге айлық жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Бiр тәрбиеленушiге жылдық мемлекеттік білім беру тапсырысының мөлшері (теңге)
Ата-ананың бiр тәрбиелен шiге айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бюджеттік бағдарлама әкімгері - Алатау ауданы әкімінің аппараты
1
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 1 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны