О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы"
Решение ХIХ сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 11 августа 2017 года № 133. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 18 августа 2017 года № 1399. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1333, опубликовано 29 декабря 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 154-156 и 29 декабря 2016 года в газете "Вечерний Алматы" № 155-156), с изменениями, внесенными решением внеочередной XIV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 3 марта 2017 года № 78 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1349, опубликовано 16 марта 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 32-33 и 16 марта 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 32), с изменениями, внесенными решением XVI-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 24 мая 2017 года № 99 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1376, опубликовано 1 июня 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 64 и 1 июня 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 63), с изменениями, внесенными решением внеочередной XVII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 29 июня 2017 года № 121 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1385, опубликовано 4 июля 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 78 и 4 июля 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 77-78), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІХ сессиясының 2017 жылғы 11 тамыздағы № 133 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 тамызда № 1399 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1333 рет санымен тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 154-156 санында және 2016 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 155-156 санында жарияланған), VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы кезектен тыс XIV - сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1349 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 16 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 32-33 санында және 2017 жылғы 16 наурыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 32 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 78 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 24 мамырдағы XVI - сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1376 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 1 маусымдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 64 санында және 2017 жылғы 1 маусымдағы "Вечерний Алматы" газетінің № 63 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 99 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 29 маусымдағы XVII - сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1385 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 4 шілдедегі "Алматы ақшамы" газетінің № 78 санында және 2017 жылғы 4 шілдедегі "Вечерний Алматы" газетінің № 77-78 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 121 шешіміне енгізілген өзгерістермен келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

12 023 288
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6 664 618
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 443 866
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 049 989
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
393 877
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
292 597
1
2
3
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
292 597
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
10 915 115
018
Организация профессионального обучения
18 587
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
10 896 528
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
2 948
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
2 948
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
485 605
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
485 605
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
495 800
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
495 800
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
5 923 137
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
175 466
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
533 270
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 688 162
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
410 688
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
221 709
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
138 510
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
259 442
1
2
3
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 536
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

12 023 288
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 664 618
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 443 866
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 049 989
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
393 877
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
292 597
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
292 597
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
10 915 115
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18 587
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
10 896 528
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 948
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
2 948
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
485 605
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
485 605
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
495 800
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
495 800
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
5 923 137
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
175 466
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
533 270
1
2
3
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 688 162
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
410 688
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
221 709
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
138 510
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
259 442
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
8 536
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

1 487 354
05
Здравоохранение
50 723 466
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
738 348
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
738 348
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 532 820
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 005 827
006
Услуги по охране материнства и детства
248 450
007
Пропаганда здорового образа жизни
278 543
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
8 013 546
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
1 312 555
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6 700 991
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
17 156 542
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 753 275
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
232 992
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 407 702
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
716 180
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 888 788
1
2
3
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
2 168 098
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 829 807
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
159 700
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 528 039
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 883 121
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
459 398
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами

1 487 354
05
Денсаулық сақтау
50 723 466
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
738 348
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
738 348
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 532 820
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 005 827
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
248 450
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
278 543
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
8 013 546
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
1 312 555
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 700 991
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
17 156 542
1
2
3
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 753 275
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
232 992
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 407 702
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
716 180
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 888 788
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
2 168 098
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 829 807
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
159 700
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 528 039
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
3 883 121
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
459 398
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі

185 520
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
6 315 818
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
6 289 976
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
25 842
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
10 879 698
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
361 951
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
690 286
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
326 474
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 023
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
137 931
030
Капитальные расходы государственного органа
5 601
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
9 352 432
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 558 655
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
1 558 655
1
2
3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
18 218 341
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 324 272
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
500 936
006
Государственная адресная социальная помощь
17 378
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
44 444
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
978 359
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
266 456
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
495 238
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
21 461
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 011 180
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

185 520
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
6 315 818
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
6 289 976
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
25 842
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
10 879 698
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
361 951
1
2
3
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
690 286
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
326 474
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 023
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
137 931
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 601
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
9 352 432
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 558 655
010
Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу
1 558 655
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
18 218 341
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 324 272
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
500 936
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17 378
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44 444
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
978 359
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
266 456
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
495 238
048
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
21 461
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 011 180
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру

930 612
037
Социальная реабилитация
80 568
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 224 554
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2 224 554
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
412 851
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
412 851
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
3 224 600
1
2
3
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 224 600
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
7 195 201
003
Программа занятости
2 336 614
007
Оказание жилищной помощи
57 655
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 127 431
009
Социальная поддержка инвалидов
1 723 308
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 311 806
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
132 172
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
206 298
030
Обеспечение деятельности центров занятости
299 917
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 709 777
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
505 007
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
28 807
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
319 214
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
110 216
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
456 993
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
220 791
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
68 749
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
25 032
1
2
3
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

930 612
037
Әлеуметтік сауықтандыру
80 568
1
2
3
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 224 554
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2 224 554
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
412 851
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
412 851
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 224 600
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
3 224 600
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 195 201
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 336 614
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
57 655
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 127 431
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 723 308
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 311 806
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
132 172
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
206 298
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
299 917
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 709 777
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
505 007
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
28 807
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
319 214
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
110 216
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
456 993
1
2
3
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
220 791
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
68 749
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
25 032
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

117 157
003
Капитальные расходы государственного органа
12 200
12
Транспорт и коммуникации
35 966 821
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
30 116 195
007
Развитие транспортной инфраструктуры
17 678 317
016
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
12 437 878
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
5 850 626
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
142 203
005
Обеспечение эксплуатации автоматизированной системы диспетчерского управления городским пассажирским транспортом
377 532
008
Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
4 118 890
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
592 458
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
619 543
13
Прочие
17 880 831
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
5 487 460
1
2
3
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
5 487 460
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
144 127
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
144 127
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
4 759 891
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
310 000
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
4 057 538
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
291 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
101 353
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
6 254 915
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
6 254 915
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
571 233
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

117 157
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 200
12
Көлiк және коммуникация
35 966 821
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
30 116 195
007
Көлік инфрақұрылымын дамыту
17 678 317
016
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12 437 878
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
5 850 626
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
142 203
005
Қалалық жолаушылар көлігін диспетчерлік басқарудың автоматтандырылған жүйесін пайдалануды қамтамасыз ету
377 532
008
Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
4 118 890
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
592 458
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
619 543
13
Басқалар
17 880 831
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 487 460
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
5 487 460
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
144 127
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
144 127
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
4 759 891
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
310 000
1
2
3
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
4 057 538
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
291 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
101 353
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
6 254 915
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
6 254 915
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
571 233
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу