О внесении изменений в решение внеочередной ХХVIІ-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 2 июня 2014 года № 232 "Об утверждении Правил определения размера и оказания жилищной помощи в городе Алматы"
Решение ХIХ сессии маслихата города Алматы VI созыва от 11 августа 2017 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 25 августа 2017 года № 1401. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 29 марта 2024 года № 100
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 29.03.2024 № 100 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 Правил предоставления жилищной помощи, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314, маслихат города Алматы VI созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной ХХVIІ-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 2 июня 2014 года № 232 "Об утверждении Правил определения размера и оказания жилищной помощи в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1067, первое официальное опубликование от 26 июня 2014 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:
в Правилах определения размера и оказания жилищной помощи в городе Алматы, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"1) документ, удостоверяющий личность заявителя (представляется для идентификации личности услугополучателя)";
подпункт 3) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"3) адресную справку, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя";
подпункт 9) пункта 8 исключить.
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам труда, занятости и развитию транспорта маслихата города Алматы Р. Бадаеву.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХІХ-й сессии
маслихата города Алматы
VІ-го созыва
М. Хасенов
Секретарь маслихата города Алматы
VІ-го созыва
К. Казанбаев

V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXVІІ сессиясының 2014 жылғы 2 маусымдағы № 232 "Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің мөлшерін анықтау және көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХIХ сессиясының 2017 жылғы 11 тамыздағы № 135 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 25 тамызда № 1401 болып тiркелдi. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 100 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 29.03.2024 № 100 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысымен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету ережесінің 4 тармағына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXVІІ сессиясының 2014 жылғы 2 маусымдағы № 232 "Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің мөлшерін анықтау және көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімде № 1067 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 маусымда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде алғашқы ресми жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің мөлшерін анықтау және көрсету Ережесіндегі:
8 тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжат (көрсетілетін қызметті алушының жеке басын сәйкестендіру үшін ұсынылады);";
8 тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3) өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жерi бойынша тiркелгенiн растайтын мекенжай анықтамасы;";
8 тармақтың 9) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының еңбек, жұмыспен қамту және көлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымы Р. Бадаеваға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VІ сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
ХІХ сессиясының төрағасы
М. Хасенов
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев