Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017-2021 годы
Постановление акимата города Алматы от 12 сентября 2017 года N 3/355. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 22 сентября 2017 года N 1406. Прекращено действие в связи с истечением срока.
В соответствии с подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", руководствуясь приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения высших учебных заведений, а также на дошкольное воспитание и обучение", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017 – 2021 годы, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, а также на интернет - ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение 1
к постановлению
акимата города Алматы
от 12 сентября 2017 года
№ 3/355
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов
с техническим и профессиональным образованием на 2017-2021 годы
Наименование
учебного заведения
Код и название
специальностей
на 2017-2021 годы
всего
учащихся
в том числе
на базе 9 классов
(язык обучения)
на базе 11 классов
(язык обучения)
1
Коммунальное государственное казенное предприятие
"Алматинский колледж моды и дизайна" Управления образования города Алматы
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
0506000 - Парикмахерское искусство декоративная косметика
0508000 - Организация питания
150
100
100
50 (казахский)
50 (русский)
50 (русский)
25 (казахский)
50 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)

2017-2021 жылдарға техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қыркүйектегі N 3/355 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 қыркүйекте N 1406 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 3 тармағының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрiнiң 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 "Еңбек нарығының қажеттiлiктерiн ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар мамандарды даярлауға, сондай-ақ жоғары оқу орындарының дайындық бөлiмдерiне, мектепке дейiнгi тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекiту туралы" бұйрығын басшылыққа алып, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 қосымшыларына сәйкес 2017-2021 жылдарға техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Алматы қаласы Білім басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, сондай-ақ Алматы қаласы әкімдігінің интернет - ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 3/355 қаулысына
1-қосымша
2017-2021 жылдарға техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға
арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орнының атауы
Мамандықтың коды мен атауы
2017-2021 жылдарға
Барлық оқушылар
соның ішінде
9 сынып базасында (оқу тілі)
11 сынып
базасында
(оқу тілі)
1
Алматы қаласы Білім басқармасы "Алматы сән және дизайн колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
0506000 - Шаштараз өнері және сәндік косметика
0508000 - Тамақтандыруды ұйымдастыру
150
100
100
50 (қазақша)
50 (орысша)
50 (орысша)
25 (қазақша)
50 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)

350
100 (казахский)
150 (русский)
50 (русский)
50 (казахский)
2
Коммунальное государственное казенное предприятие
"Алматинский многопрофильный колледж" Управления образования города Алматы
1414000 - Мебельное производство (по видам)
0402000 - Дизайн (по профилю)
1119000 - Холодильно-компрессорные машины и установки
1201000 - Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранспортных средств
0512000 – Маркетинг (по отраслям)
0510000 - Делопроизводство и архивоведение
0518000 – Учет и аудит
1401000 - Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
50
50
25
100
50
25
50
50
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
400
175 (казахский)
125 (русский)
25 (казахский)
75 (русский)
3
Коммунальное государственное казенное предприятие
"Алматинский колледж полиграфии" Управления образования города Алматы
1227000 - Печатное производство
0613000 - Маркетинг
300
25
100 (казахский)
50 (русский)
125 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)

350
100 (қазақша)
150 (орысша)
50 (орысша)
50 (қазақша)
2
Алматы қаласы Білім басқармасы "Алматы көпсалалы колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1414000 - Жиһаз өндірісі (салалар бойынша)
0402000 - Дизайн (бейін бойынша)
1119000 – Тоңазытқыш - компрессор машиналары және қондырғылары
1201000 – Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
0512000 – Маркетинг (салалар бойынша)
0510000 - Іс қағаздарын жүргізу
және мұрағаттану
0518000 – Есеп және аудит
1401000 – Ғимараттар мен құрылғыларды салу және пайдалану
50
50
25
100
50
25
50
50
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
400
175 (қазақша)
125 (орысша)
25 (қазақша)
75 (орысша)
3
Алматы қаласы Білім басқармасы "Алматы полиграфия колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1227000 - Полиграфия өндірісі
0613000 - Маркетинг
300
25
100 (қазақша)
50 (орысша)
125 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)

325
100 (казахский)
50 (русский)
150 (казахский)
25 (русский)
4
Коммунальное государственное казенное предприятие
"Алматинский автомеханический колледж" Управления образования города Алматы
1201000 - Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автомобильного транспорта
150
25 (казахский)
75 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
150
25 (казахский)
75 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
5
Коммунальное государственное казенное предприятие
"Алматинский колледж строительства и народных промыслов" Управления образования города Алматы
1401000 - Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
0413000 - Декоративно-прикладное искусство и народные промыслы
1201000 -Техническое обслуживание и ремонт и эксплуатация автотранспортных средств
1114000 - Сварочное дело
75
25
75
75
25 (казахский)
50 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)

325
100 (қазақша)
50 (орысша)
150 (қазақша)
25 (орысша)
4
Алматы қаласы Білім басқармасы "Алматы автомеханика колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 – Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
150
25 (қазақша)
75 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
150
25 (қазақша)
75 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
5
Алматы қаласы Білім басқармасы "Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1401000 - Ғимараттар мен құрылғыларды салу және пайдалану
0413000 - Сәндік-қолданбалы және халықтық кәсіпшілік өнері
1201000 – Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
1114000 - Дәнекерлеу ісі
75
25
75
75
25 (қазақша)
50 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
50 (қазақша)
25 (орысша)

250
100 (казахский)
75 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)
6
Коммунальное государственное казенное предприятие
"Алматинский колледж технологий и флористики" Управления образования города Алматы
1201000 - Техническое обслуживание и ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
1503000 – Растениеводство
1305000 - Информационные системы
(по областям применения)
1401000 - Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1508000 – Лесное хозяйство, садово-парковое и ландшафтное строительство
0509000 – Обувное дело
75
33
17
33
25
24
25
8
50 (казахский)
8 (русский)
9 (казахский)
8 (русский)
25 (казахский)
8 (русский)
16 (русский)
8 (казахский)
25 (казахский)
8 (русский)
25 (казакский)
25 (казахский)
25 (казахский)

250
100 (қазақша)
75 (орысша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
6
Алматы қаласы Білім басқармасы "Алматы технологиялар және флористика колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 – Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1503000 – Өсімдік шаруашылығы
1305000 -Ақпараттық жүйелер (қолдану салалары бойынша)
1401000 - Ғимараттар мен құрылғыларды салу және пайдалану 1508000 - Орман шаруашылығы,
бақ-саябақ және ландшафт құрылысы
0509000 – Аяқ киім ісі
75
33
17
33
25
24
25
8
50 (қазақша)
8 (орысша)
9 (қазақша)
8 (орысша)
25 (қазақша)
8 (орысша)
16 (орысша)
8 (қазақша)
25 (қазақша)
8 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)

240
92 (казахский)
73 (русский)
75 (казахский)
7
Коммунальное государственное казенное предприятие
"Алматинский колледж телекоммуникаций и машиностроения" Управления образования города Алматы
1307000 – Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещания
1114000 - Сварочное дело
100
50
50 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
150
50 (казахский)
50 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
8
Коммунальное государственное казенное предприятие
"Алматинский строительно-технический колледж" Управления образования города Алматы
1201000 - Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранспортных средств
0901000 - Электрическое и электромеханическое оборудование (по отраслям)
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
50
50
50
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
150
75 (казахский)
75 (русский)
9
Коммунальное государственное казенное предприятие
"Алматинский электромеханический колледж" Управления образования города Алматы
1201000 - Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автомобильного транспорта
0910000 - Электрическое и электромеханическое оборудования
0402000 Дизайн
0503000-Слесарное дело
50
75
50
25
75 (казахский)
50 (казахский)
25 (казахский)
50 (казахский)
200
150 (казахский)
50 (казахский)
10
Коммунальное государственное казенное предприятие
"Алматинский колледж пассажирского транспорта и технологий" Управления образования города Алматы
1105000 - Эксплуатация, техническое обслуживание и ремонт городского электротранспорта
1109000 - Токарное дело и металлообработка
1201000 - Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автомобильного транспорта
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
50
25
100
25
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
50 (казахский)
50 (русский)
25 (русский)
200
100 (казахский)
100 (русский)
11
Государственное учреждение
"Профессиональная школа № 02"
1109000 - Токарное дело и металлообработка
1112000 - Эксплуатация машин и оборудования промышленности
1401000 - Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
40
30
30
40 (русский)
30 (русский)
30 (русский)
100
100 (русский)
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский казахский государственный гуманитарно-педагогический
колледж № 1" Управления образования города Алматы
0101000 - Дошкольное воспитание и обучение
0105000 - Начальное образование
0111000 – Основное среднее образование
50
125
75
25 (казахский)
100 (казахский)
75 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)

240
92 (қазақша)
73 (орысша)
75 (қазақша)
7
Алматы қаласы Білім басқармасы "Алматы телекоммуникация және машина жасау колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1307000 - Электр байланыс желілерінің құрылғылары мен сымдық таратуды пайдалану
1114000 - Дәнекерлеу ісі
100
50
50 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
150
50 (қазақша)
50 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
8
Алматы қаласы Білім басқармасы "Алматы құрылыс-техникалық колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 – Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
0901000 - Электр және электрмеханикалық жабдықтар (салалар бойынша)
1304000 - Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
50
50
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
150
75 (қазақша)
75 (орысша)
9
Алматы қаласы Білім басқармасы "Алматы электромеханика колледжі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 – Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
0910000 - Электр және электрмеханикалық жабдықтар
0402000 -Дизайн
0503000 - Слесарлық ісі
50
75
50
25
75 (қазақша)
50 (қазақша)
25 (қазақша)
50 (қазақша)
200
150 (қазақша)
50 (қазақша)
10
Алматы қаласы Білім басқармасы "Алматы жолаушылар көлігі және технологиялар колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1105000 - Қала электр көліктерін пайдалану, техникалық қызмет көрсету және жөндеу
1109000 - Токарлық іс және металл өңдеу
1201000 – Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
50
25
100
25
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
50 (қазақша)
50 (орысша)
25 (орысша)
200
100 (қазақша)
100 (орысша)
11
"№ 02 кәсіптік мектеп"
мемлекеттік мекеме
1109000 - Токарлық іс және металл өңдеу
1112000 - Өнеркәсіп машиналарын және жабдықтарын пайдалану
1401000 – Ғимараттар мен құрылғыларды салу және пайдалану
40
30
30
40 (орысша)
30 (орысша)
30 (орысша)
100
100 (орысша)
12
Алматы қаласы Білім басқармасы "№1 Алматы мемлекеттік қазақ гуманитарлық
педагогтік колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0101000 - Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
0105000 - Бастауыш білім беру
0111000 – Негізгі орта білім
50
125
75
25 (қазақша)
100 (қазақша)
75 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)

250
200 (казахский)
50 (казахский)
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный гуманитарно-педагогический
колледж № 2" Управления образования города Алматы
0101000 - Дошкольное воспитание и обучение
0105000 - Начальное образование
25
175
25 (русский)
50 (казахский)
100 (русский)
25 (русский)
200
50 (казахский)
125 (русский)
25 (русский)
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж сервиса и технологий" Управления образования города Алматы
0506000 - Парикмахерское искусство и декоративная косметика
0507000 - Организация обслуживания гостиничных хозяйств
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение
0511000- Туризм (по отраслям)
75
25
50
50
25
50 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
225
125 (казахский)
75 (русский)
25 (казахский)
15
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж новых
технологий" Управления образования города Алматы
1201000 - Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
1310000 - Техническая эксплуатация транспортного радиоэлектронного оборудования (по видам
транспорта)
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
1202000 - Организация перевозок и управление движением на транспорте
(по отраслям)
100
50
50
50
25 (казахский)
50 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
250
100 (казахский)
125 (русский)
25 (казахский)
16
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный политехнический
колледж" Управления образования города Алматы
1014000 - Технология машиностроения
(по видам)
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1306000 - Радиоэлектроника и связь
(по видам)
1305000 - Информационные системы
(по областям применения)
1013000 – Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в промышленности
25
200
25
50
25
25 (казахский)
100 (казахский)
75 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)

250
200 (қазақша)
50 (қазақша)
13
Алматы қаласы Білім басқармасы "№2 Алматы мемлекеттік гуманитарлық-педагогтік колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0101000 - Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
0105000 - Бастауыш білім беру
25
175
25 (орысша)
50 (қазақша)
100 (орысша)
25 (орысша)
200
50 (қазақша)
125 (орысша)
25 (орысша)
14
Алматы қаласы Білім басқармасы "Алматы
мемлекеттік сервис және технология колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0506000 -Шаштараз өнері және сәндік косметика
0507000 - Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсетуді ұйымдастыру
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1304000 - Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету
0511000 - Туризм (салалар бойынша)
75
25
50
50
25
50 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
225
125 (қазақша)
75 (орысша)
25 (қазақша)
15
Алматы қаласы Білім басқармасы "Алматы мемлекеттік жаңа технологиялар колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1201000 – Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
1310000 - Көліктік радиоэлектрондық жабдықтарды техникалық пайдалану (көлік түрлері бойынша)
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1202000 - Көліктегі қозғалысты басқару және тасымалдауды ұйымдастыру (салалар бойынша)
100
50
50
50
25 (қазақша)
50 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
250
100 (қазақша)
125 (орысша)
25 (қазақша)
16
Алматы қаласы Білім басқармасы "Алматы мемлекеттік
политехникалық колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1014000 - Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша)
1304000 - Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1306000 - Радиоэлектроника және байланыс (түрлері бойынша)
1305000 - Ақпараттық жүйелер (қолдану салалары бойынша)
1013000 – Механикалық өңдеу, өлшеу-бақылау құралдары және өнеркәсіптегі автоматика
25
200
25
50
25
25 (қазақша)
100 (қазақша)
75 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)

325
175 (казахский)
125 (русский)
25 (русский)
17
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж энергетики и электронных технологий" Управления образования города Алматы
0901000 - Электрооборудование электрических станций и сетей (по видам)
0906000 - Теплоэнергетические установки тепловых электрических станций
1306000 - Радиоэлектроника и связь
(по видам)
0515000 - Менеджмент
(по отраслями областям применения)
0902000 – Электроснабжение
(по отраслям)
1305000 - Информационные системы
(по областям применения)
1013000 – Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в промышленности

325
175 (қазақша)
125 (орысша)
25 (орысша)
17
Алматы қаласы Білім басқармасы "Алматы мемлекеттік энергетика және электрондық технологиялар колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0901000 - Электрстанциялар мен желілерді электрмен жабдықтау (түрлері бойынша)
0906000 - Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық қондырғылары 1306000- Радиоэлектроника және байланыс (түрлері бойынша)
0515000 - Менеджмент (қолдану салалары бойынша)
0902000 – Электрмен жабдықтау
1305000 - Ақпараттық жүйелер (қолдану салалары бойынша)
1013000 – Механикалық өңдеу, өлшеу-бақылау құралдары және өнеркәсіптегі автоматика

325
200 (казахский)
50 (русский)
75 (казахский)
23
Учреждение "Евразийский технологический колледж"
1201000 - Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
0911000 - Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электрического и электромеханического оборудования
1202000 - Организация перевозок и управление движением на транспорте
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
0518000 – Учет и аудит (по отраслям)
75
50
75
50
50
50 (казахский)
25 (казахский)
50 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
300
175 (казахский)
125 (казахский)
24
Акционерное общество "Алматинский технологический университет"
1218000 – Производство пищевых продуктов
1219000 – Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
1226000 - Технология и организация производства продукции предприятий питания
1224000 – Производство молочной продукции
1211000 – Швейное производство и моделирование одежды
0508000 - Организация питания
0601000 – Стандартизация, метрология и сертификация
1223000 - Производство пива, безалкогольных и спиртных напитков
1225000 - Производство мяса и мясных продуктов
50
25
25
25
25
50
25
50
25
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
300
100 (казахский)
50 (русский)
75 (казахский)
75 (русский)
25
Учреждение "Экономический колледж университета Нархоз"
0515000 - Менеджмент (в торговле)
0518000 – Учет и аудит (по отраслям)
0516000 – Финансы (по отраслям)
50
75
75
25 (русский)
25 (казахский)
50 (казахский)
25 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)

325
200 (қазақша)
50 (орысша)
75 (қазақша)
23
"Еуразия технологиялық колледжі" мекемесі
1201000 – Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
0911000 - Электрлік және электромеханикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу
1202000 - Көліктегі қозғалысты басқару және тасымалдауды ұйымдастыру 1304000 - Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
0518000 – Есеп және аудит (салалар бойынша)
75
50
75
50
50
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
50 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
300
175 (қазақша)
125 (қазақша)
24
"Алматы технологиялық университеті" акционерлік қоғамы
1218000 - Азық-түлік тағамдарды өндіру
1219000 - Нан, макарон және кондитер өндірісі
1226000 - Тамақтандыру кәсіпорындары өндірісі тағамдарының технологиясы және оны ұйымдастыру
1224000 - Сүт өнімдерін өндіру
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
0508000 - Тамақтандыруды ұйымдастыру
0601000 - Стандарттау, метрология және сертификаттау
1223000 - Сыра, алкогольсіз және спиртті ішімдіктер өндірісі
1225000 - Ет және ет тағамдарының өндірісі
50
25
25
25
25
50
25
50
25
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
300
100 (қазақша)
50 (орысша)
75 (қазақша)
75 (орысша)
25
"Нархоз университетінің экономикалық колледжі" мекемесі
0515000 - Менеджмент (саудада)
0518000 – Есеп және аудит (салалар бойынша)
0516000 – Қаржы (салалар бойынша)
50
75
75
25 (орысша)
25 (қазақша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
50 (қазақша)
25 (орысша)

200
125 (казахский)
75 (русский)
26
Некоммерческое частное учреждение "Алматинский финансово-правовой и технологический колледж"
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1226000 - Технология и организация производства продукции предприятий питания
1219000 - Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
0601000 – Стандартизация, метрология и сертификация (по отраслям)
0518000 – Учет и аудит (по отраслям)
0508000 - Организация питания
0507000 - Организация обслуживания гостиничных хозяйств
50
50
25
25
50
25
25
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
250
75 (казахский)
100 (русский)
75 (казахский)
27
Учреждение образования "Алматинский колледж менеджмента и сервиса"
0506000 – Парикмахерское искусство и декоративная косметика
0508000 - Организация питания
1201000 - Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспортных средств
25
50
25
25 (русский)
50 (русский)
25 (русский)
100
100 (русский)
28
Учреждение образования "Алматинский колледж железнодорожного транспорта"
1108000 – Эксплуатация ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам)
25
25 (казахский)
25
25 (казахский)
29
Учреждение образования Академия дизайна и технологии "Сымбат"
0402000 – Дизайн (по профилю)
0106000 - Изобразительное искусство и черчение
0506000 – Парикмахерское искусство и декоративная косметика
0601000 – Стандартизация, метрология и сертификация (по отряслям)
50
25
125
25
25 (казахский)
25 (русский)
50 (казахский)
50 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
225
100 (казахский)
75 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
30
Товарищество с ограниченной ответственностью
"Алматинский колледж строительства и менеджмента"
1401000 – Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1405000 – Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения
0514000 – Оценка (по отраслям и областям применения)
1417000 – Дизайн интерьера, реставрация и реконструкция гражданских зданий
1418000 – Архитектура
50
25
25
25
25
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (русский)
150
25 (казахский)
125 (русский)
31
Товарищество с ограниченной ответственностью
Казахско-Американский Университет
1306000 – Радиоэлектроника и связь
1309000 – Оптическое и электронное оборудование
1304000 – Вычислительная техника и программное обеспечение
150
50
25
50 (казахский)
50 (русский)
50 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
225
100 (казахский)
75 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
32
Товарищество с ограниченной ответственностью
"Инновационный технический колледж города Алматы"
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
0518000 – Учет и аудит (по отраслям)
0519000 - Экономика
0809000 - Эксплуатация и нефтяных и газовых месторождений
1305000 - Информационные системы

200
125 (қазақша)
75 (орысша)
26
"Алматы қаржылық - құқықтық және технологиялық колледжі" коммерциялық емес жекеменшік мекемесі
1304000 – Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету
(түрлері бойынша)
1226000 - Тамақтандыру кәсіпорындары өндірісі тағамдарының технологиясы және оны ұйымдастыру
1219000 - Нан пісіру, макарон және кондитер өндірісі
0601000 – Стандарттау, метрология, және сертификаттау
(салалар бойынша)
0518000 – Есеп және аудит (салалар бойынша)
0508000 - Тамақтандыруды ұйымдастыру
0507000 - Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсетуді ұйымдастыру
50
50
25
25
50
25
25
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25( қазақша)
250
75 (қазақша)
100 (орысша)
75 (қазақша)
27
"Алматы менеджмент және сервис колледжі" білім беру мекемесі
0506000 – Шаштараз өнері және сәндік косметика
0508000 - Тамақтандыруды ұйымдастыру
1201000 – Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
25
50
25
25 (орысша)
50 (орысша)
25 (орысша)
100
100 (орысша)
28
"Алматы темір жол көлігі колледжі" білім беру мекемесі
1108000 -Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету (түрлер бойынша)
25
25 (қазақша)
25
25 (қазақша)
29
"Сымбат" дизайн және технология академиясы" білім беру мекемесі
0402000 – Дизайн (бейін бойынша)
0106000 – Бейнелеу өнері және сызу
0506000 – Шаштараз өнері және сәндік косметика
0601000 – Стандартттау, метрология және сертификаттау (салалар бойынша)
50
25
125
25
25 (қазақша)
25 (орысша)
50 (қазақша)
50 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
225
100 (қазақша)
75 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
30
"Алматы құрылыс және менеджмент колледжі"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1401000 – Ғимараттар мен құрылғыларды салу және пайдалану 1405000 – Газ жабдықтау жабдықтарын және жүйесін монтаждау және пайдалану
0514000 – Бағалау (салалар және қолдану бойынша)
1417000 – Интерьер дизайны, азаматтық ғимараттарды қалпына келтіру және қайта жаңғырту
1418000 – Сәулет
50
25
25
25
25
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (орысша)
150
25 (қазақша)
125 (орысша)
31
Қазақ-Америкалық Университеті жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1306000 – Радиоэлектроника және байланыс
1309000 – Оптикалық және электронды жабдықтар
1304000 –Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
150
50
25
50 (орысша)
50 (қазақша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
225
100 (қазақша)
75 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
32
"Алматы қаласының инновациялық техникалық колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1304000 – Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
0518000 – Есеп және аудит (салалар бойынша)
0519000 -Экономика
0809000 - Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
1305000 - Ақпараттық жүйелер