О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы"
Решение ХХII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 6 октября 2017 года № 158. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 10 октября 2017 года № 1412. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1333, опубликовано 29 декабря 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 154-156 и 29 декабря 2016 года в газете "Вечерний Алматы" № 155-156), с изменениями, внесенными решением внеочередной XIV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 3 марта 2017 года № 78 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1349, опубликовано 16 марта 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 32-33 и 16 марта 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 32), с изменениями, внесенными решением XVI-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 24 мая 2017 года № 99 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1376, опубликовано 1 июня 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 64 и 1 июня 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 63), с изменениями, внесенными решением внеочередной XVII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 29 июня 2017 года № 121 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1385, опубликовано 4 июля 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 78 и 4 июля 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 77-78), с изменениями, внесенными решением XIX-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 11 августа 2017 года № 133 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1399, опубликовано 22 августа 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 98 и 22 августа 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 105-106), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):

VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХI сессиясының 2017 жылғы 6 қазандағы № 158 шешiмi. Алматы қаласы әдiлет департаментінде 2017 жылғы 10 қазанда № 1412 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1333 рет санымен тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 154-156 санында және 2016 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 155-156 санында жарияланған), VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы кезектен тыс XIV - сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1349 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 16 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 32-33 санында және 2017 жылғы 16 наурыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 32 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 78 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 24 мамырдағы XVI - сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1376 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 1 маусымдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 64 санында және 2017 жылғы 1 маусымдағы "Вечерний Алматы" газетінің № 63 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 99 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 29 маусымдағы XVII - сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1385 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 4 шілдедегі "Алматы ақшамы" газетінің № 78 санында және 2017 жылғы 4 шілдедегі "Вечерний Алматы" газетінің № 77-78 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 121 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 11 тамыздағы XIX - сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1399 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 22 тамыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 98 санында және 2017 жылғы 22 тамыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 105-106 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 133 шешіміне енгізілген өзгерістермен келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
2) тармақшасында:

406 621
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
220 877
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
138 984
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
259 442
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 536
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 487 354
05
Здравоохранение
50 350 431
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
738 348
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
738 348
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 529 338
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 005 827
006
Услуги по охране материнства и детства
247 243
007
Пропаганда здорового образа жизни
276 268
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
7 635 216
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
1 314 055
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6 321 161
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
16 936 179
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 753 275
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
232 992
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 407 702
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
716 180
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 888 788
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
2 168 098
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

406 621
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
220 877
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
138 984
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
259 442
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
8 536
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 487 354
05
Денсаулық сақтау
50 350 431
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
738 348
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
738 348
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 529 338
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 005 827
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
247 243
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
276 268
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
7 635 216
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
1 314 055
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 321 161
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
16 936 179
1
2
3
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 753 275
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
232 992
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 407 702
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
716 180
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 888 788
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
2 168 098
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау

2 609 444
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
159 700
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 537 007
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 883 121
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
459 398
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
194 488
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
6 532 615
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
6 506 834
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
25 781
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
10 883 073
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
368 514
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
690 286
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
326 474
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 023
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
137 931
030
Капитальные расходы государственного органа
5 601
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
9 349 244
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 558 655
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
1 558 655
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
19 024 599
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 324 402
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
499 998
006
Государственная адресная социальная помощь
17 378
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
44 444
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

2 609 444
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
159 700
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 537 007
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
3 883 121
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
459 398
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
194 488
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
6 532 615
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
6 506 834
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
25 781
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
10 883 073
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
368 514
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
690 286
1
2
3
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
326 474
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 023
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
137 931
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 601
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
9 349 244
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 558 655
010
Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу
1 558 655
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
19 024 599
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 324 402
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
499 998
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17 378
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44 444
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

976 474
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
265 633
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
494 057
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
26 418
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
973 111
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
892 543
037
Социальная реабилитация
80 568
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 224 554
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2 224 554
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
411 751
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
411 751
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
4 018 527
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 018 527
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
7 193 600
003
Программа занятости
2 336 614
007
Оказание жилищной помощи
57 655
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 127 431
009
Социальная поддержка инвалидов
1 723 308
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 311 806
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
131 904
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
205 606
030
Обеспечение деятельности центров занятости
299 276
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 753 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
561 273
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
28 807
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

976 474
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
265 633
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
494 057
048
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
26 418
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
973 111
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
892 543
037
Әлеуметтік сауықтандыру
80 568
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 224 554
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2 224 554
2
Әлеуметтiк көмек
11 623 878
1
2
3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
411 751
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
411 751
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 018 527
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
4 018 527
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 193 600
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 336 614
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
57 655
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 127 431
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 723 308
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 311 806
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
131 904
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
205 606
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
299 276
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 753 657
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
561 273
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
28 807
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

5 130 192
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
319 181
003
Капитальные расходы государственного органа
1 506
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 244
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
138 552
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
93 303
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
176 410
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29 375
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 490
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
20 036
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 529 050
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 816 045
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
467 904
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
467 904
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
13 625 270,9
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
114 067
004
Мероприятия по охране окружающей среды
6 969 974,6
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 486 109,3
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
303 911
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 751 209
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
835 275
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
124 739
003
Регулирование земельных отношений
698 886
008
Капитальные расходы государственного органа
11 650
391
Управление по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
65 088
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель

5 130 192
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
319 181
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 506
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 244
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
138 552
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
93 303
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
176 410
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
29 375
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 490
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
20 036
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 529 050
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 816 045
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
467 904
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
467 904
1
2
3
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
13 625 270,9
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 067
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
6 969 974,6
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 486 109,3
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
303 911
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 751 209
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
835 275
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 739
003
Жер қатынастарын реттеу
698 886
008
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 650
391
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
65 088
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

310 000
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
4 057 538
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
291 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
101 353
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
6 254 915
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
6 254 915
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
571 233
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
571 233
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
3 913
018
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
3 913
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
831 296
031
Строительство комплекса административных зданий
831 296
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
333 726
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
128 161
003
Капитальные расходы государственного органа
750
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
204 815
14
Обслуживание долга
533 985,1
1
Обслуживание долга
533 985,1
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
533 985,1
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
7 489
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
526 496,1
15
Трансферты
102 243 724,4
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
102 243 724,4
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 955 954,2
007
Бюджетные изъятия
95 217 756
016
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
773 132,9
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

310 000
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
4 057 538
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
291 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
101 353
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
6 254 915
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
6 254 915
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
571 233
1
2
3
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
571 233
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 913
018
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
3 913
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
831 296
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
831 296
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
333 726
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
128 161
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
750
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
204 815
14
Борышқа қызмет көрсету
533 985,1
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
533 985,1
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
7 489
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
526 496,1
15
Трансферттер
102 243 724,4
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
102 243 724,4
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1 955 954,2
007
Бюджеттік алып қоюлар
95 217 756
016
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
773 132,9
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару