Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 27 января 2017 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 марта 2017 года № 4069. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 17 июня 2020 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 17.06.2020 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е.Султанов
Утвержден постановлением
акимата Северо-Казахстанской
области от 27 января 2017 года
№ 30
Регламент государственной услуги "Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации" (далее - Регламент) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации", утвержденным приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 272 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июня 2015 года № 11304) (далее - Стандарт). Государственная услуга оказывается медицинскими организациями, оказывающими первичную медико-санитарную помощь, согласно приложению 1 к настоящему Регламенту (далее - услугодатель).

Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беру немесе қайтарып алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 30 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 наурызда № 4069 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 17 маусымдағы № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 17.06.2020 № 163 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беру немесе қайтарып алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е.Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2017 жылғы
27 қаңтардағы № 30 қаулысымен
бекітілді
"Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беру немесе қайтарып алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беру немесе қайтарып алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – Регламент) "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 272 бұйрығымен (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 11 маусым № 11304 тіркелді) бекітілген "Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беру немесе қайтарып алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – Стандарт) сәйкес әзірленді. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - услугополучатель) бесплатно.
4. Результат оказания государственной услуги:
1) справка о регистрации согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) по форме согласно приложению 1 Стандарта (далее - справка о согласии) либо справка об отказе в регистрации согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) по форме согласно приложению 2 Стандарта (далее - справка об отказе);
2) справка о регистрации отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) по форме согласно приложению 3 Стандарта (далее - справка об отзыве).
5. График работы услугодателя - с понедельника по пятницу с 8.00 до 20.00 часов без перерыва, в субботу с 9.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно законодательству Республики Казахстан.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение услугополучателя (либо его представителя по доверенности), с приложением документов:
1) документ, удостоверяющий личность услугополучателя;
2) заявление по форме, согласно приложению 4 или 5 Стандарта.
7. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) врач проводит идентификацию услугополучателя по данным удостоверения личности, проверяет наличие прикрепления к данному услугодателю. Услугополучатель заполняет заявление по форме, согласно приложению 4 или 5 к Стандарту - 15 (пятнадцать) минут;
2) врач проводит запись в журнале регистрации согласия и отказов в регистрации на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации - 15 (пятнадцать) минут;
3) врач проводит медицинский осмотр услугополучателя и готовит справку по форме, согласно приложению 1 или 3 к Стандарту - 2 (два) рабочих дня.
При наличии противопоказаний (туберкулез, ВИЧ/СПИД, гепатиты В и С, психические и поведенческие расстройства, алкогольная и (или) наркотическая зависимость, инфекции передающиеся половым путем) для проведения трансплантации выдается справка по форме согласно приложению 2 к Стандарту;

2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
1) Стандартқа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тіндерді (тіннің бөлігін) және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөлігін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беруді тіркеу туралы анықтама не Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тіндерді (тіннің бөлігін) және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөлігін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беруді тіркеуден бас тарту туралы анықтама (бұдан әрі - бас тарту туралы анықтама);
2) Стандартқа 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тіндерді (тіннің бөлігін) және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөлігін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісімді қайтарып алуды тіркеу туралы анықтама (бұдан әрі – қайтарып алу туралы анықтама).
5. Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 08.00-ден бастап 20.00-ге дейін үзіліссіз, сенбі күні – сағат 09.00-ден 14.00-ге дейін.
Мемлекеттік қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетiлген қызмет көрсетусіз кезек тәртібінде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) құжаттарды ұсына отырып жүгінуі болып табылады:
1) көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат;
2) Стандартқа 4 немесе 5 қосымшаларға сәйкес нысан бойынша өтініш.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) дәрігер көрсетілетін қызметті алушыны жеке куәлік мәліметтері бойынша сәйкестендіруді жүргізеді, осы көрсетілетін қызметті берушіге бекіту бар болуын тексереді. Көрсетілетін қызметті алушы Стандартқа 4 немесе 5 қосымшаларға сәйкес нысан бойынша өтініш толтырады – 15 (он бес) минут;
2) дәрігер транспланттау мақсатында қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беруді және бас тартуды тіркеу журналына жазу жазады - 15 (он бес) минут;
3) дәрігер көрсетілетін қызметті алушыны медициналық қарап-тексеруді жүргізеді және Стандартқа 1 немесе 3 қосымшаларға сәйкес нысан бойынша анықтама дайындайды – 2 (екі) жұмыс күні.
Транспланттау жүргізуге қарсы көрсетілімдер (туберкулез, АИТВ/ЖИТС, В және С гепатиттері, психикалық және мінез-құлық бұзушылықтары, алкогольге және (немесе) есірткіге тәуелділік, жыныстық жолмен жұғатын инфекциялар) бар жағдайда Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша анықтама беріледі;

4) руководитель услугодателя подписывает справку и ставит печать услугодателя –3 (три) часа;
5) врач выдает результат государственной услуги услугополучателю –5 (пять) минут.
8. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) прием документов услугополучателя;
2) регистрация данных услугополучателя врачом в журнале согласия и отказов в регистрации на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации;
3) проведение врачом медицинского осмотра услугополучателя;
4) подпись справки руководителем услугодателя и проставление печати услугодателя;
5) выдача справки врачом услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
9. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) врач;
2) руководитель услугодателя.
10. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действий):
1) врач проводит идентификацию услугополучателя по данным удостоверения личности, проверяет наличие прикрепления к данному услугодателю. Услугополучатель заполняет заявление по форме, согласно приложению 4 или 5 к Стандарту - время исполнения 15 (пятнадцать) минут;
2) врач проводит запись в журнале регистрации согласия и отказов о регистрации на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации - время исполнения 15 (пятнадцать) минут;
3) врач проводит медицинский осмотр услугополучателя и готовит справку по форме, согласно приложению 1 или 3 к Стандарту - время исполнения 2 (два) рабочих дня.
4) руководитель услугодателя подписывает справку и ставит печать услугодателя – время исполнения 3 (три) часа;
5) врач выдает результат государственной услуги услугополучателю – время исполнения 5 (пять) минут.
11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.

4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы анықтамаға қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің мөрін қояды – 3 (үш) сағат;
5) дәрігер көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін береді – 5 (бес) минут.
8. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдау;
2) көрсетілетін қызметті алушының мәліметтерін транспланттау мақсатында қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беруді және бас тартуды тіркеу журналына тіркеу;
3) көрсетілетін қызметті алушының медициналық қарап-тексеруін дәрігермен жүргізілуі;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының анықтамаға қол қоюы және көрсетілетін қызметті берушінің мөрін қоюы;
5) дәрігердің көрсетілетін қызметті алушыға анықтаманы беруі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) дәрігер;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
10. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетіп, құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) дәрігер көрсетілетін қызметті алушыны жеке куәлік мәліметтері бойынша сәйкестендіруді жүргізеді, осы көрсетілетін қызметті берушіге бекіту бар болуын тексереді. Көрсетілетін қызметті алушы Стандартқа 4 немесе 5 қосымшаларға сәйкес нысан бойынша өтініш толтырады – орындау уақыты 15 (он бес) минут;
2) дәрігер транспланттау мақсатында қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беруді және бас тартуды тіркеу журналына жазу жазады - орындау уақыты 15 (он бес) минут;
3) дәрігер көрсетілетін қызметті алушыны медициналық қарап-тексеруді жүргізеді және Стандартқа 1 немесе 3 қосымшаларға сәйкес нысан бойынша анықтама дайындайды – орындау уақыты 2 (екі) жұмыс күні.
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы анықтамаға қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің мөрін қояды – орындау уақыты 3 (үш) сағат;
5) дәрігер көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін береді – орындау уақыты 5 (бес) минут.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерін (іс-қимылдарын), өзара іс-қимылдары реттілігін толық сипаттау осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.

4. Описание порядка взаимодействия с Некоммерческим акционерным обществом "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
12. Государственная услуга через Государственную корпорацию и (или) иными услугодателями не оказывается.
13. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг осуществляется в соответствии с разделом 3 Стандарта.
5. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги
14. В помещениях услугодателя предусмотрены условия для обслуживания услугополучателей с ограниченными возможностями (пандусы и лифты).
15. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан www.mzsr.gov.kz, раздел "Государственные услуги", а также интернет-ресурсе коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области".
16. Услугополучатель вправе получить информацию о порядке и статусе оказания государственной услуги по контактным телефонам услугодателя.
17. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги указаны на интернет-ресурсе Министерства www.mzsr.gov.kz. Единый контакт-центр по вопросам оказания государственных услуг: 8-800-080-7777, 1414.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Регистрация согласия
или отзыва согласия на
прижизненное добровольное
пожертвование тканей (части
ткани) и (или) органов (части
органов) после смерти в целях
трансплантации"
Перечень организаций, оказывающих государственную услугу
№ п/п
Наименование организации
Адрес организации
Часы приема
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №1" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
город Петропавловск, улица Ауэзова,130, 52-70-13

4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамымен (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимылдар тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
12. Мемлекеттік қызмет Мемлекеттік корпорация және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілер арқылы көрсетілмейді.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану Стандарттың 3-бөліміне сәйкес жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсетудің ерекшеліктерін ескерілген өзге де талаптар
14. Көрсетілетін қызметті берушінің үй-жайларында мүмкіндігі шектелген көрсетілетін қызметті алушыларға қызмет көрсету үшін жағдайлар (пандустар және лифтер) көзделген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау және әлеуметтік даму Министрліктің www.mzsr.gov.kz интернет-ресурсында, "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет" бөлімінде, сондай-ақ "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің интернет-ресурсында орналастырылған.
16. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсетудің тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты көрсетілетін қызметті берушінің байланыс телефондары арқылы алуға құқығы бар.
17. Мемлекеттік қызметтер көрсету сұрақтары жөніндегі анықтама қызметтерінің байланыс телефондары Министрліктің www.mzsr.gov.kz интернет-ресурсында көрсетілген. Мемлекеттік қызметтер көрсету сұрақтары бойынша бірыңғай байланыс-орталығы: 8-800-080-7777, 1414.
"Транспланттау мақсатында
азаматтан қайтыс болғаннан
кейін оның тіндерін және
(немесе) ағзаларын (ағзалардың
бөліктерін) алу мүмкіндігі
туралы көзі тірісінде еркін көңіл
білдіруіне келісім беру немесе
қайтарып алуды тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызметінің регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсететін ұйымдардың тізбесі
Реттік №
Ұйымның атауы
Ұйымның мекенжайы
Қабылдау уақыты
1
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№1 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Петропавл қаласы, Әуезов көшесі,130,
52-70-13

46-92-67
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
2
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №2" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
город Петропавловск, улица Васильева,123
33-48-46
33-47-17
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
3
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №3" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
город Петропавловск, улица Юбилейная, 7а

46-92-67
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
2
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Петропавл қаласы, Васильев көшесі,123
33-48-46
33-47-17
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
3
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№ 3 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Петропавл қаласы, Юбилейная көшесі, 7а

53-76-93
53-82-96
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
4
Частное некоммерческое учреждение "Денсаулык"
город Петропавловск, улица Шухова, 34
51-10-63
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
5
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Айыртауская центральная районная больница" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области

53-76-93
53-82-96
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
4
"Денсаулық" жеке меншік коммерциялық емес мекемесі
Петропавл қаласы, Шухов көшесі, 34
51-10-63
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
5
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Айыртау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

Айыртауский район, село Саумалколь, улица Хайрова, 1, 8(71533) 2-29-71
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
6
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Акжарская центральная районная больница" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
Акжарский район, село Талшик, улица Ауэзова, 19, 8(71546)2-11-32
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
7
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аккайынская центральная районная больница" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
Аккайынский район, село Смирново, улица Молодежная, 6
8(71532) 2-16-28
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
8
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Явленская центральная районная больница" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
Есильский район
село Явленка, улица Амангельды Иманова, 78
8(71543) 2-16-95
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
9
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылская центральная районная больница" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
Жамбылский район
село Пресновка, улица Логовая, 46
8(71544) 2-11-03
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
10
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница района Магжана Жумабаева" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
район Магжана Жумабаева город Булаево,
улица Мира, 8,
8(71531) 2-05-29
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
11
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылжарская центральная районная больница" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
Кызылжарский район
село Бишкуль, улица Пирогова, 19
8(71538) 2-18-85
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
12
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мамлютская центральная районная больница" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
Мамлютский район,
город Мамлютка,
Больничный городок
8(71541) 2-25-23
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
13
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница" района имени Г. Мусрепова" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
район имени Г. Мусрепова, село Новоишимское , ул. Мира, 1,

Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Хайров көшесі, 1, 8(71533) 2-29-71
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
6
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақжар орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Әуезов көшесі 19, 8(71546) 2-11-32
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
7
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Аққайың орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Молодежная көшесі, 6
8(71532) 2-16-28
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
8
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Явленка орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Амангельді Иманов көшесі, 78
8(71543) 2-16-95
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
9
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Логовая көшесі, 46
8(71544) 2-11-03
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
10
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мағжан Жұмабаев ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Мир көшесі, 8,
8(71531) 2-05-29
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
11
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қызылжар орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Пирогов көшесі, 19
8(71538) 2-18-85
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
12
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мамлют орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы,
Больничный городок көшесі
8(71541) 2-25-23
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
13
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское ауылы, Мир көшесі, 1,

8(71535) 2-13-30
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
14
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тайыншинская центральная районная больница" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
Тайыншинский район, город Тайынша, улица Крыжановского, 72
8(71536) 2-12-57
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
15
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тимирязевская центральная районная больница" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Горького, 1
8(71537) 2-05-93
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
16
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Уалихановская центральная районная больница" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Маликова, 100
8(71542) 2-21-97
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
17
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница района Шал акына" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
Район Шал акына, город Сергеевка, улица Гончарова, 119
8(71534) 7-91-88
с понедельника по пятницу 8.00-20.00
суббота 9.00-14.00
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Регистрация согласия
или отзыва согласия на
прижизненное добровольное
пожертвование тканей (части
ткани) и (или) органов (части
органов) после смерти в целях
трансплантации"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации"
Условные обозначения:

8(71535) 2-13-30
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
14
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Тайынша орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Крыжановский көшесі, 72
8(71536) 2-12-57
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
15
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Тимирязев орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Горький көшесі, 1
8(71537) 2-05-93
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
16
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Уәлиханов орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, С.Мәліков көшесі, 100
8(71542) 2-21-97
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
17
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шал ақын ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Гончаров көшесі, 119
8(71534) 7-91-88
дүйсенбі мен жұма аралығында 08.00-20.00
сенбі 9.00-14.00
"Транспланттау мақсатында
азаматтан қайтыс болғаннан
кейін оның тіндерін және
(немесе) ағзаларын (ағзалардың
бөліктерін) алу мүмкіндігі
туралы көзі тірісінде еркін көңіл
білдіруіне келісім беру немесе
қайтарып алуды тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызметінің регламентіне
2-қосымша
"Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беру немесе қайтарып алуды тіркеу" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер: