О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 10 января 2017 года № 6 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 июля 2017 года № 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 августа 2017 года № 4295. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20 сентября 2019 года № 238
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20.09.2019 № 238 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 10 января 2017 года № 6 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (опубликовано 14 февраля 2017 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4037) следующие изменения и дополнение:
в регламенте государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденном указанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Результат оказания государственной услуги: договор о предоставлении гранта, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего регламента государственной услуги.";
абзац второй пункта 7 изложить в следующей редакции:
"заявка на участие в конкурсном отборе по предоставлению грантов согласно приложению к Стандарту;";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Сведения о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства.";
приложение 1 к указанному регламенту изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденном указанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:

"Кәсіпкерлік саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы № 6 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 шілдеде № 297 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 тамызда № 4295 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 238 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 20.09.2019 № 238 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 3-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кәсіпкерлік саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы № 6 қаулысына (2017 жылғы 14 ақпандағы – "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жарияланды, нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4037 болып тіркелді) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламентінде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі: грант беру туралы шарт не осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.";
7-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Стандартқа қосымшаға сәйкес гранттар беру бойынша конкурстық іріктеуге қатысуға өтінім;";
мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы мәліметті көрсетілетін қызметті беруші "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.";
осы қаулыға 1 қосымшаға сәйкес көрсетілген регламенттің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламентінде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"4. Результат оказания государственной услуги: выписка из протокола заседания Регионального координационного совета, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего регламента государственной услуги.";
приложение 1 к указанному регламенту изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление предпринимательства и туризма акимата Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
Приложение 1
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 25 июля 2017 года № 297
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Предоставление
государственных грантов
в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
№ п/п
Наименование
Адрес, телефон
График работы
1
Коммунальное государственное учреждение "Управление предпринимательства и туризма акимата Северо-Казахстанской области"
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана 58, кабинет 521, телефон:
8(7152)50-22-85
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
2
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо – Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Шокана Уалиханова 44,
телефон:
8(71533)2-22-92
С понедельника по пятницу с 9.00-18.00 часов, обед с 13.00 – 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
3
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо – Казахстанская область, Акжарский район, село Талшик, улица Целинная,13
телефон
8 (71546) 79-041
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
4
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Северо – Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица 9 мая 67, кабинет 24, телефон:
8(7152-32) 2-26-50
50-03-14
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
5
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо – Казахстанская область, Есильский район, село Явленка, улица Ленина 14 А, здание районного филиала партии "Нұр Отан"
8 (71543) 22-744
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
6
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо – Казахстанская область, Жамбылский район, село Пресновка, улица Дружба 8,
телефон:
8(71544)2-12-93
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
7
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо – Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Абая Кунанбаева 24,
телефон:
8(71531)2-23-98
С понедельника по пятницу с 9.00-18.00 часов, обед с 13.00 – 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8
Коммунальное государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел предпринимательства"
Северо – Казахстанская область, Кызылжарский район, село Бесколь улица Гагарина 11, телефон:
8(715-38) 2-24-61
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
9
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо – Казахстанская область, Мамлютский район, город Мамлютка, улица Абая Кунанбаева,5 телефон:
8(71541)2-12-71
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
10
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылай Хана 11 В, кабинет 3,
телефон:
8 (71535) 2-17-45
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
11
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, улица Конституции Казахстана 197, телефон: 8(71536)2-12-26, 23-9-20
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
12
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево улица Шокана Уалиханова, 25
телефон: 34-04-63
8(71537)2-03-34
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
13
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Уалихановский район, село Кишкиниколь, улица Уалиханова 85, 8(71542)22-8-78,
8(71542)21-9-08
С понедельника по пятницу с 9-00-18.30 часов, обед с 13.00-14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
14
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы 35, кабинет 107, телефон:
8(71534) 2-74-91
8(71534)2-08-46
50-16-56
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
15
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства акимата города Петропавловска"
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана 23, кабинет 311, телефон:
8(7152)502734
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
Приложение 2
к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 25 июля 2017 года № 297
Приложение 1
к регламенту государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной)
инфраструктуры в рамках Единой программы
поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса 2020"
№ п/п
Наименование
Адрес, телефон
График работы
1
Коммунальное государственное учреждение "Управление предпринимательства и туризма акимата Северо-Казахстанской области"
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана 58, кабинет 521, телефон: 8(7152)50-22-85
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
2
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо – Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Шокана Уалиханова 44,
телефон:
8(71533)2-22-92
С понедельника по пятницу с 9.00-18.00 часов, обед с 13.00 – 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
3
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо – Казахстанская область, Акжарский район, село Талшик, улица Целинная,13
телефон
8 (71546) 79-041
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
4
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Северо – Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица 9 мая 67, кабинет 24, телефон:
8(7152-32) 2-26-50
50-03-14
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
5
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо – Казахстанская область, Есильский район, село Явленка, улица Ленина 14 А, здание районного филиала партии "Нұр Отан" 8 (71543) 22-744
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
6
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо – Казахстанская область, Жамбылский район, село Пресновка, улица Дружба 8,
телефон: 8(71544)2-12-93
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
7
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо – Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Абая Кунанбаева 24,
телефон:
8(71531)2-23-98
С понедельника по пятницу с 9.00-18.00 часов, обед с 13.00 – 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8
Коммунальное государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел предпринимательства"
Северо – Казахстанская область, Кызылжарский район, село Бесколь улица Гагарина 11, телефон:
8(715-38) 2-24-61
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
9
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо – Казахстанская область, Мамлютский район, город Мамлютка, улица Абая Кунанбаева,5 телефон:
8(71541)2-12-71
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
10
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылай Хана 11 В, кабинет 3,
телефон:
8 (71535) 2-17-45
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
11
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, улица Конституции Казахстана 197, телефон: 8(71536)2-12-26, 23-9-20
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
12
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево улица Шокана Уалиханова, 25
телефон: 34-04-63
8(71537)2-03-34
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
13
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Уалихановский район, село Кишкиниколь, улица Уалиханова 85, 8(71542)22-8-78,
8(71542)21-9-08
С понедельника по пятницу с 9-00-18.30 часов, обед с 13.00-14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
14
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы 35, кабинет 107, телефон:
8(71534) 2-74-91
8(71534)2-08-46
50-16-56
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
15
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства акимата города Петропавловска"
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана 23, кабинет 311, телефон:
8(7152)502734
С понедельника по пятницу с 9.00-18.30 часов, обед с 13.00 – 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан

"4. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі: Өңірлік үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме не осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.";
осы қаулыға 2 қосымшаға сәйкес көрсетілген регламенттің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және туризм басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі Қ. Ақсақалов
Солтүстік Қазақстан облысы
Әкімдігінің 2017 жылғы 25 шілдедегі № 297 қаулысына
1-қосымша
"Бизнестің жол картасы- 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1 қосымша
№ р/т
Атауы
Мекенжай, телефон
Жұмыс кестесі
1
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және туризм басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы
Қазақстан Конституциясы көшесі, 58
521 кабинет телефон:
8(7152)-50-22-85
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Саумалкөл ауылы Шоқан Уәлиханов көшесі, 44
телефон
8 (71533)22-292
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:00-ге дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:00-ке дейін.
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылы Целинная көшесі,13
телефон
8 (71546) 79-041
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирнов ауылы 9 мамыр көшесі, 67
24 кабинет
телефон:
8(7152-32) 2-26-50
50-03-14
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылы Ленин көшесі, 14 А "Нұр Отан" партиясы аудандық филиалының ғимараты
8 (71543) 22-744
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
6
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка ауылы Дружба көшесі, 8 телефон:
8(71544)2-12-93
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
7
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласы
Абай Құнанбаев көшесі, 24 телефон:
8(71531)2-23-98
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:00-ге дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:00-ке дейін.
8
"Қызылжарлық аудандық кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылы Гагарин көшесі, 11
телефон: 8(715-38) 2-24-61
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
9
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлют қаласы Абай Құнанбаев көшесі, 5 телефон:
8(71541)2-12-71
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
10
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Новоишимское ауылы Абылай Хан көшесі, 11 В
3 кабинет телефон:
8 (71535) 2-17-45
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласы Қазақстан Конституциясы көшесі, 197 телефон:
8(71536)2-12-26, 23-9-20
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
12
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылы Шоқан Уәлиханов көшесі, 25
телефон: 34-04-63
8(71537)2-03-34
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
13
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылы Уәлиханов көшесі, 85
телефон
8(71542)22-8-78,
8(71542)21-9-08
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
14
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласы Жеңіс көшесі, 35
107 кабинет
телефон:
8(71534) 2-74-91
8(71534)2-08-46
50-16-56
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
15
"Петропавл қаласы әкімдігінің кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 23
311 кабинет
телефон:
8(7152)502734
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2017 жылғы 25 шілдедегі № 297 қаулысына
2-қосымша
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1 қосымша
№ р/т
Атауы
Мекенжай, телефон
Жұмыс кестесі
1
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және туризм басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы
Қазақстан Конституциясы көшесі, 58
521 кабинет телефон:
8(7152)-50-22-85
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Саумалкөл ауылы Шоқан Уәлиханов көшесі, 44
телефон
8 (71533)22-292
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:00-ге дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:00-ке дейін.
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылы Целинная көшесі,13
телефон
8 (71546) 79-041
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирнов ауылы 9 мамыр көшесі, 67
24 кабинет
телефон:
8(7152-32) 2-26-50
50-03-14
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылы Ленин көшесі, 14 А "Нұр Отан" партиясы аудандық филиалының ғимараты
8 (71543) 22-744
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
6
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка ауылы Дружба көшесі, 8 телефон:
8(71544)2-12-93
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
7
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласы
Абай Құнанбаев көшесі, 24
телефон:
8(71531)2-23-98
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:00-ге дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:00-ке дейін.
8
"Қызылжарлық аудандық кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылы Гагарин көшесі, 11
телефон:
8(715-38) 2-24-61
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
9
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлют қаласы Абай Құнанбаев көшесі, 5 телефон:
8(71541)2-12-71
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
10
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Новоишимское ауылы Абылай Хан көшесі, 11 В
3 кабинет
телефон:
8 (71535) 2-17-45
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласы Қазақстан Конституциясы көшесі, 197
телефон:
8(71536)2-12-26, 23-9-20
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
12
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылы Шоқан Уәлиханов көшесі, 25
телефон: 34-04-63
8(71537)2-03-34
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
13
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылы Уәлиханов көшесі, 85
телефон
8(71542)22-8-78,
8(71542)21-9-08
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
14
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласы Жеңіс көшесі, 35
107 кабинет
телефон:
8(71534) 2-74-91
8(71534)2-08-46
50-16-56
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.
15
"Петропавл қаласы әкімдігінің кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 23
311 кабинет телефон:
8(7152)502734
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін.