О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 8/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 29 августа 2017 года № 15/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 сентября 2017 года № 4308
В соответствии со статьями 106, 108 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 8/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3985, опубликовано 30 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 150 349 597,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 236 972,8 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 969 139,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 635,5 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 132 139 849,7 тысячи тенге;
2) затраты – 149 074 637,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 818 233 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 475 134 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 656 901 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 199 900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 200 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -3 743 173 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита – 3 743 173 тысячи тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в областном бюджете на 2017 год целевые трансферты и бюджетные кредиты бюджетам районов и города Петропавловска.
Распределение указанных трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата Северо-Казахстанской области о реализации решения Северо-Казахстанского областного маслихата об областном бюджете на 2017-2019 годы.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

"2017-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 8/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 15/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 қыркүйекте № 4308 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 108 және 111-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 8/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3985 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 150 349 597,2 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 17 236 972,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 969 139,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен – 3 635,5 мың тенге;
трансферттер түсімі – 132 139 849,7 мың теңге;
2) шығындар – 149 074 637,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 818 233 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 475 134 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 656 901 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 1 199 900 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 1 200 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсім – 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -3 743 173 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 3 743 173 мың теңге.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Петропавл қаласының бюджеттеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер көзделсін.
Көрсетілген трансферттерді және бюджеттік кредиттерді бөлу 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.";
көрсетілген шешімге 1, 5-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

18 600
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
395
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
988 906
271
Управление строительства области
106 918,5
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
105 918,5
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 000
285
Управление физической культуры и спорта области
1 133 960
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
783 777
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
350 183
5
Здравоохранение
12 539 287
253
Управление здравоохранения области
12 538 783
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
110 636
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
549 965
006
Услуги по охране материнства и детства
177 556
007
Пропаганда здорового образа жизни
102 557
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе с синдромом приобретенного иммунодефицита (СПИД) в Республике Казахстан
292 058
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 143 332
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
1 132 366
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
80 978
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 545 936
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 053
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 045
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
286 074
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
641 532
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
205 503
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
433 597
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
531 077
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

18 600
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
395
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
988 906
271
Облыстың құрылыс басқармасы
106 918,5
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
105 918,5
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 133 960
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
783 777
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
350 183
5
Денсаулық сақтау
12 539 287
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 538 783
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 636
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
549 965
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
177 556
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
102 557
008
Қазақстан Республикасында жүре пайда болған иммундық тапшылық синдромының (ЖИТС) алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
292 058
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 143 332
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 132 366
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
80 978
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 545 936
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 053
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 045
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
286 074
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
641 532
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
205 503
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
433 597
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
531 077
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау

729 215
029
Областные базы специального медицинского снабжения (спецмедснабжения)
64 287
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
9 150
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 205 166
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
42 511
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
203 189
271
Управление строительства области
504
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
504
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 689 294
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 775 451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
117 998
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
501 407
003
Социальная поддержка инвалидов
236 107
007
Капитальные расходы государственного органа
3 818
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
57 172
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 437 585
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
43 754
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
230 636
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
34 077
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 000
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

729 215
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базасы (арнайы меджабдықтау)
64 287
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
9 150
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 205 166
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
42 511
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
203 189
271
Облыстың құрылыс басқармасы
504
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
504
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 689 294
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 775 451
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117 998
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
501 407
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
236 107
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 818
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
57 172
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 437 585
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
43 754
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
230 636
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
34 077
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 000
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

657 659
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 269
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
188 115
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
88 746
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
106 374
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
12 030
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 600
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
49 104
261
Управление образования области
837 040
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
791 993
037
Социальная реабилитация
45 047
263
Управление внутренней политики области
25 031
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 031
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 574
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
3 574
298
Управление государственной инспекции труда области
48 198
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
48 198
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 780 471,4
253
Управление здравоохранения области
132 224
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
132 224
256
Управление координации занятости и социальных программ области
19 949
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
19 949
261
Управление образования области
136 930
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

657 659
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 269
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
188 115
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
88 746
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 374
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
12 030
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 600
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 104
261
Облыстың білім басқармасы
837 040
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
791 993
037
Әлеуметтік сауықтандыру
45 047
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 031
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 031
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 574
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 574
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
48 198
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
48 198
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 780 471,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
132 224
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
132 224
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
19 949
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
19 949
261
Облыстың білім басқармасы
136 930
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

136 930
271
Управление строительства области
5 609 775,9
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 098 101,2
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 527 598,6
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
984 076,1
273
Управление культуры, архивов и документации области
90 940
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
90 940
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 790 652,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
57 629
005
Капитальные расходы государственного органа
15 225
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
24 200
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 495
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 083 001,5
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 198 418
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 334 310,8
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
76 373,2
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 570 465,3
263
Управление внутренней политики области
616 731
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
72 563
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
519 168
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
25 000
264
Управление по развитию языков области
95 142
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков
36 163
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана

136 930
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 609 775,9
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 098 101,2
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 527 598,6
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
984 076,1
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
90 940
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
90 940
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 790 652,5
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 629
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 225
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
24 200
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 495
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 083 001,5
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 198 418
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 334 310,8
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
76 373,2
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 570 465,3
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
616 731
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 563
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
519 168
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 000
264
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
95 142
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 163
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту

75 438
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
736 614
006
Охрана животного мира
20 728
008
Мероприятия по охране окружающей среды
22 266
013
Капитальные расходы государственного органа
14 161
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
103 350
255
Управление сельского хозяйства области
43 065 739,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
154 866
002
Поддержка семеноводства
1 556 456,7
003
Капитальные расходы государственного органа
16 443
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 452
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
30 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 471 773
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
7 060 399,8
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
106 131
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 835
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
4 447 456,4
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
10 927 158,6
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
135 633
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 117 726
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
161 594
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
7 340 648
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 371 974
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

75 438
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
736 614
006
Жануарлар дүниесін қорғау
20 728
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
22 266
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 161
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
103 350
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
43 065 739,5
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
154 866
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1 556 456,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 443
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 452
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
30 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 471 773
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
7 060 399,8
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
106 131
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 835
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
4 447 456,4
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
10 927 158,6
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
135 633
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 117 726
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
161 594
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
7 340 648
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 371 974
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау

838 500
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
59 181
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
60 174
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
177 258
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
26 080
719
Управление ветеринарии области
136 587
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
76 269
003
Капитальные расходы государственного органа
13 096
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 186
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
22 633,8
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
4 439,2
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
17 963
729
Управление земельной инспекции области
52 448
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
46 348
003
Капитальные расходы государственного органа
6 100
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 085 519,5
271
Управление строительства области
995 991,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
82 320
005
Капитальные расходы государственного органа
26 633
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
263 848,5
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
623 190,1
272
Управление архитектуры и градостроительства области
40 473,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
26 679
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
6 594,9
004
Капитальные расходы государственного органа
7 200
728
Управление государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования области

838 500
058
Ауыл шаруашылығы өнімін өсімдік шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
59 181
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
60 174
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
177 258
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
26 080
719
Облыстың ветеринария басқармасы
136 587
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 269
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 096
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 186
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
22 633,8
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
4 439,2
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 963
729
Облыстың жер инспекциясы басқармасы
52 448
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 348
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 100
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 085 519,5
271
Облыстың құрылыс басқармасы
995 991,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 320
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
26 633
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
263 848,5
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
623 190,1
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
40 473,9
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 679
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6 594,9
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 200
728
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы

008
Поддержка предпринимательской деятельности
16 104
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
160 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
36 003
727
Управление экономики области
6 815,1
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
6 815,1
14
Обслуживание долга
5 100
257
Управление финансов области
5 100
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
5 100
15
Трансферты
35 570 453,5
257
Управление финансов области
35 570 453,5
007
Субвенции
35 129 662
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
305 388,8
017
Возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
39 753
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
331,4
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
95 318,3
3) Чистое бюджетное кредитование
3 818 233
Бюджетные кредиты
5 475 134
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 726 232
271
Управление строительства области
1 600 000
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
1 600 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 126 232
046
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
1 126 232
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2 348 875
255
Управление сельского хозяйства области
1 692 000
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 692 000
727
Управление экономики области
656 875
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов

008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
16 104
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
160 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36 003
727
Облыстың экономика басқармасы
6 815,1
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
6 815,1
14
Борышқа қызмет көрсету
5 100
257
Облыстың қаржы басқармасы
5 100
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
5 100
15
Трансферттер
35 570 453,5
257
Облыстың қаржы басқармасы
35 570 453,5
007
Субвенциялар
35 129 662
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
305 388,8
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
39 753
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
331,4
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
95 318,3
3) Таза бюджеттік кредиттеу
3 818 233
Бюджеттік кредиттер
5 475 134
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 726 232
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 600 000
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
1 600 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 126 232
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
1 126 232
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
2 348 875
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 692 000
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
1 692 000
727
Облыстың экономика басқармасы
656 875
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер