О признании утратившим силурешения маслихата города Петропавловска от 8 апреля 2014 года № 2 "Об утверждении регламента Петропавловского городского маслихата"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 6 марта 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 марта 2017 года № 4117
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Петропавловска от 8 апреля 2014 года № 2 "Об утверждении регламента Петропавловского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2775, опубликовано 6 июня 2014 года в газетах "Проспект СК", "Қызылжар нұры").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Петропавловского
городского маслихата
Л. Каиржанова
Секретарь
Петропавловского городского
маслихата
А. Бердагулов

"Петропавл қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 8 сәуірдегі №2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2017 жылғы 6 наурыздағы № 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 4117 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Петропавл қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2775 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 маусымда "Проспект СК", "Қызылжар нұры" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Л. Қайыржанова
Петропавл қалалық
мәслихат хатшысы
А. Бердағұлов