О внесении изменений и дополнений в решение Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2017 - 2019 годы"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 6 марта 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 марта 2017 года № 4118
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 8/1 "О бюджете города Петропавловска на 2017 - 2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4017 от 11 января 2017 года, опубликовано 20 января 2017 года в газете "Қызылжар Нұры" № 3, в газете "Проспект СК" № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 270 559,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 456 702,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 65 158,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 833 297,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 915 402,7 тысячи тенге;
2) затраты – 25 167 656,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 683 931,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 683 931,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -1 579 453,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 579 453,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 683 931,0 тысяч тенге;
погашение займов – 149 826,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 046 923,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть расходы городского бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2017 года, согласно приложению 3-1.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 3-1 согласно приложению 2 к настоящему решению.

"2017-2019 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2017 жылғы 6 наурыздағы № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 наурызда № 4118 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы №1 шешіміне (2017 жылғы 11 қаңтардағы № 4017 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2017 жылғы 20 қантардағы № 3 "Қызылжар Нұры", № 3 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
1. 2017-2019 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2017 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 270 559,7 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 456 702,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 158 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 833 297,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10 915 402,7 мың теңге;
2) шығындар – 25 167 656,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 683 931 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 683 931 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 1 579 453,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 579 453,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсуі – 683 931 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 149 826 мың теңге;
бюджеттік құралдардың қолданылатын қалдығы – 1 046 923,0 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2017 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен қала бюджетінің шығыстарын 3-1 қосымшаға сәйкес қарастыру.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын;
жоғарыда аталған шешімнің 3-1 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сай толықтырылсын.

20 739,0
004
Капитальные расходы государственного органа
4 950,1
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
21 286,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
21 286,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
430 247,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
65 142,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
365 105,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
45 301,6
040
Развитие объектов государственных органов
45 301,6
2
Оборона
38 056,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
38 056,0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
38 056,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
56 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
56 000,0
4
Образование
9 102 056,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 958 125,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25 743,0
003
Общеобразовательное обучение
5 238 520,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
10 000,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
299 950,0
006
Дополнительное образование для детей
370 435,5
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 045 904,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
60 072,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 705,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
40 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

20 739,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 950,1
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
21 286,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 286,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
430 247,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 142,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
365 105,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
45 301,6
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
45 301,6
2
Қорғаныс
38 056,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
38 056,0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
38 056,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
56 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
56 000,0
4
Бiлiм беру
9 102 056,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 958 125,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 743,0
003
Жалпы білім беру
5 238 520,0
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беружүйесін ақпараттандыру
10 000,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
299 950,0
006
Балаларға қосымша білім беру
370 435,5
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 045 904,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
60 072,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 705,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
40 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары