О тарифах на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщении города Петропавловск
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 9 марта 2017 года № 463. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 апреля 2017 года № 4137. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 сентября 2023 года № 1189
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19.09.2023 № 1189 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 2, 3, 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Петропавловска в размере 80 (восемьдесят) тенге.
2. Утвердить тариф на перевозки пассажиров и багажа в пригородном сообщении города Петропавловск, 75 тенге за 10 километров.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Петропавловска "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа, осуществляемые на территории города Петропавловска" от 5 декабря 2014 года № 2367 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3012, опубликовано 12 декабря 2014 года в газетах "Қызылжар Нұры" и "Проспект СК").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города курирующего данную сферу.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь городского
маслихата
А. Бердагулов
06 марта 2017 года

Петропавл қаласының қалалық және қала маңы қатынасында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалауға тарифтер туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 9 наурыздағы № 463 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 4137 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 1189 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 19.09.2023 № 1189 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 9) тармақшасына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-бабы 2, 3, 5-тармақтарына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласы аумағында қалалық қатынасты жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға барлық бағыттар үшін бірынғай тариф 80 (сексен) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Петропавл қаласының қала маңы хабарламасындағы жолаушыларды және багажды тасымалдау тарифі 10 шақырымға 75 теңге деп бекітілсін.
3. "Петропавл қаласы аумағында жүзеге асырылатын жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильмен тасымалдау тарифін белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 2367 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3012 тіркелген, 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Қызылжар Нұры" газетінде және "Проспект СК" газетінде жарияланған).
4. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оны бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жариялаған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық мәслихат
хатшысы
А. Бердағұлов
2017 жылғы 06 наурыз