О признании утратившим силу постановления акимата города Петропавловска № 1897 от 3 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в Положение государственного учреждения "Отдел архитектуры и градостроительства города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 5 апреля 2017 года № 615. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 апреля 2017 № 4156
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Петропавловска № 1897 от 3 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в Положение государственного учреждения "Отдел архитектуры и градостроительства города Петропавловска" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 декабря 2015 года № 3486, опубликовано 19 декабря 2015 года в газете "Қызылжар нұры", 19 декабря 2015 года в газете "Проспект СК").
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города, курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов

"Петропавл қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қарашадағы № 1897 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 615 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 сәуірде № 4156 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Петропавл қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қарашадағы № 1897 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 3 желтоқсанда № 3486 тіркелген, 2015 жылғы 19 желтоқсандағы "Қызылжар нұры" газетінде, 2015 жылғы 19 желтоқсандағы "Проспект СК" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов