О признании утратившим силу решения акима города Петропавловска от 25 апреля 2017 года № 19 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в городе Петропавловске"
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 12 июля 2017 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 июля 2017 года № 4270
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года аким города Петропавловска РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Петропавловска от 25 апреля 2017 года № 19 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в городе Петропавловске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4163 от 26 апреля 2017 года, опубликовано в эталонном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 27 апреля 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов

"Петропавл қаласында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 19 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2017 жылғы 12 шілдедегі № 26 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 шілдеде № 4270 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес Петропавл қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Петропавл қаласында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 19 шешімінің (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 4163 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық банкінде 2017 жылғы 27 сәуірде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов