О внесении изменения в решение маслихата города Петропавловска от 15 сентября 2017 года № 3 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2018 года № 4493. Утратил силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2021 года № 3
Сноска. Утратил силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 23.12.2021 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Петропавловска от 15 сентября 2017 года № 3 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актах за № 4337 от 09 октября 2017 года, опубликовано 20 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующее изменение:
заголовок решения на государственном языке изложить в следующей редакции:
"Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы";
заголовок решения на русском языке оставить без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Петропавловского
городского маслихата Е. Баженов
Секретарь
Петропавловского
городского маслихата А.Бердагулов

"Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару ережелерін бекіту туралы" Петропавл қаласы мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 15 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 4493 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 23.12.2021 № 3 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексі 19-1 -бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару ережелерін бекіту туралы" Петропавл қаласы мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 3 шешіміне (Мемлекеттік нормативтік-құқықтық тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 9 қазанда № 4337 болып тіркелді, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 20 қазанда жарияланды) мынадай өзгеріс енгізілсін:
шешімнің атауы мемлекеттік тілінде мынадай редакцияда баяндалсын:
"Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы";
орыс тіліндегі шешімнің атауы өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық
маслихат сессиясының
төрағасы Е.Баженов
Петропавл қалалық
маслихат хатшысы А. Бердағұлов