О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 8-1 "О бюджете Аккайынского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 июня 2017 года № 12-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июля 2017 года № 4252
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 8-1 "О бюджете Аккайынского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4016 от 10 января 2017 года, опубликовано 21 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 2685019,1 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 583127 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям - 11368 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала - 9257 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов – 2081267,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2759401,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 15087 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 23825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 8738 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 89469,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета - 89469,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 23825 тысяч тенге;
погашение займов -8738 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 74382,1 тысяч тенге.";
в пункте 7:
абзац 1 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в бюджете района на 2017 год целевые трансферты в общей сумме 118649 тысяч тенге, в том числе на развитие 18000 тысяч тенге:";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) 13729 тысяч тенге, на развитие рынка труда, в том числе:
4710 тысяч тенге - частичное субсидирование заработной платы;
5272 тысяч тенге - предоставление субсидий на переезд
3747 тысяч тенге - молодежная практика;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:

"2017-2019 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2017 жылғы 22 маусымдағы № 12-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 шілдеде № 4252 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 5 тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 10 қаңтарда № 4016 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық ақтілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға келісті сәйкесінше бекітілсін, соның ішінде 2017 жылға мына көлемдерде:
1) кірістер – 2685019,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 583127 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 11368 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9257 мың теңге,
трансферттердің түсімі – 2081267,1 мың теңге;
2) шығындар - 2759401,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 15087 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 23825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 8738 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 мың теңге,
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 89469,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89469,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 23825 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 8738 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 74382,1 мың теңге.";
7 тармақта:
1 абзац келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттер жалпы сомасы 118649 мың теңге есепке алынсын, соның ішінде дамытуына 18000 мың теңге ескерілсін:";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"5) еңбек нарығын дамытуына 13729 мың теңге, соның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға - 4710 мың теңге;
көшуге арналған субсидиялар беру - 5272 мың теңге;
жастар тәжірибесіне -3747 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:

"6) 10715,1 тысяч тенге на текущий ремонт дорог районного значения, в том числе:
7520,7 тысяч тенге - текущий ремонт гравийного покрытия автодороги районного значения "подъезд к селу Кучковка";
3194,4 тысяч тенге - текущий ремонт гравийного покрытия автодороги районного значения "подъезд к селу Власовка";";
подпункт 10) изложить в следующей редакции:
"10) 8100 тысяч тенге для направления учащихся в город Астана на международную специализированную выставку "ЭКСПО-2017";";
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
"12) 14797 тысяч тенге на приобретение и доставку учебников";
подпункты 13, 14, 15, 16 исключить;
дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) 13000 тысяч тенге на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию разводящих сетей, водоводов и отводов сельских населенных пунктов, подключенных к Булаевскому групповому водопроводу (село Власовка-7500 тысяч тенге, село Киялы-5500 тысяч тенге).";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Секретарь
маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Председатель ХII сессии
маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области С. Муканов
Приложение 1 к решению маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 22 июня 2017 года № 12-1
Приложение 1 к решению маслихата Аккайынского района

"6) ауданның маңызы бар жолдарын ағымдағы жөндеуіне 10715,1 мың теңге, соның ішінде:
"Кучковка ауылының кіреберіс жолы" аудандық маңызы бар көлік жолдарын қиыршық тас жамылғысымен ағымдағы жөндеуіне 7520,7 мың теңге;
"Власовка ауылының кіреберіс жолы" аудандық маңызы бар көлік жолдарын қиыршық тас жамылғысымен ағымдағы жөндеуіне 3194,4 мың теңге;";
10) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"10) Астана қаласына халықаралық мамандандырылған көрмеге "ЭКСПО-2017" окушыларды жіберуге 8100 мың теңге;";
12) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"12) оқулықтарды сатып алу және жеткізуге 14797 мың теңге";
13, 14, 15, 16 тармақшалар алынсын;
келесі мазмұндағы 17) тармақшамен толықтырылсын:
"17) Булаев топтық су құбырына қосылған, елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру тарату жүйелерін реконструкциялауына жобалау- сметалық құжаттама әзірлеуге 13000 мың теңге (Власовка ауылы - 7500 мың теңге, Қиялы ауылы - 5500 мың теңге).";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
Хатшысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
ХII сессиясының төрағасы С. Мұқанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
2017 жылғы 22 маусымдағы
№ 12-1 шешіміне
1 қосымша