Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Смирново и сельских населенных пунктов Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 31 июля 2017 года № 13-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 августа 2017 года № 4300
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Смирново Аккайынского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1, 2, 3.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аккайынского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь
маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Председатель ХIII сессии
маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области С. Муканов
Приложение 1 к решению маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 31 июля 2017 года № 13-8
Проект (схема) зонирования земель села Смирново
Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Приложение 2 к решению маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 31 июля 2017 года № 13-8
Границы оценочных зон села Смирново
Аккайынского района Северо-Казахстанской области
зоны
Описание границ зон
I
Занимает центральную часть селитебной территории села Смирново.
За начальную точку описания границы оценочной зоны принято пересечение улиц Октябрьская и Партизанская. От начальной точки граница проходит:
в северном направлении по улице Партизанская до пересечения с улицей Карбышева;
в северо-восточном направлении по улице Карбышева;
в восточном и юго-восточном направлении по улице Карбышева до улицы Суворова, по улице Суворова до улицы Сыргабекова, по улице Сыргабекова до пересечения с улицей 25 лет Целины;
в южном направлении по улице 25 лет Целины до пересечения с улицей Гагарина;
в юго-западном направлении по улице Гагарина до пересечения с улицей Имакова, по улице Имакова до пересечения с улицей Октябрьская;
в западном и северо-западном направлении по улице Октябрьская до пересечения с улицей Партизанская (исходная точка).
II
Расположена в юго-восточной части селитебной территории села Смирново. За начальную точку описания границы оценочной зоны принято пересечение улиц Зеленая и Чкалова. От начальной точки граница проходит:
в северном направлении по улице Зеленая до пересечения с улицей Октябрьская;
в северо-восточном направлении по улице Октябрьская до улицы Имакова;
в восточном и юго-восточном направлении по улице Имакова до улицы Гагарина, по улице Гагарина до улицы 25 лет Целины, по улице 25 лет Целины до улицы 9 мая; по улице 9 мая до улицы Южная, по улице Южная до улицы Пушкина, по улице Пушкина до границы села;
в южном и юго-западном направлении по границе населенного пункта до лесополосы, затем юго-западнее вдоль лесного массива по улице Титова;
в западном и северо-западном направлении по улице Титова до пересечения с улицей Молодежная, по улице Молодежная до улицы Островского, по улицы Островского до улицы Чкалова, по улице Чкалова до пересечения с улицей Зеленая (исходная точка).
III-1
Расположена в северо-западной части селитебной территории села Смирново. За начальную точку описания границы оценочной зоны принято пересечение улицы Суворова и автомобильной дороги "подъезд к акционерному обществу "ЗИКСТО". От начальной точки граница проходит:
в западном и северо-западном направлении по улице Суворова до пересечения с улицей Морозова; по улице Морозова до улицы Партизанская;
в северном направлении по улице Партизанская до пересечения с улицей Октябрьская;
в восточном направлении по улице Октябрьская до пересечения с улицей Зеленая;
в южном и юго-западном направлении по улице Зеленая до пересечения с автомобильной дорогой "подъезд к акционерному обществу "ЗИКСТО"", по автомобильной дороге до улицы Суворова (исходная точка).
III-2
Расположена в восточной части селитебной территории села Смирново.
За начальную точку описания границы оценочной зоны принято пересечение улицы Гагарина и автомобильной дороги "подъезд к Смирновскому элеватору". От начальной точки граница проходит:
в северо-западном направлении по автомобильной дороге "подъезд к Смирновскому элеватору" до пересечения с насыпной дорогой;
в северном направлении по насыпной дороге вдоль элеватора до пересечения с железной дорогой;
в северо-восточном и восточном направлении вдоль железнодорожного полотна до пересечения с границей села;
в южном направлении по границе села до улицы Пушкина, по улице Пушкина до улицы Южная;
в юго-западном и западном направлении по улице Южная до улицы 9 мая, по улице 9 мая до пересечения с улицей 25 лет Целины, по улице 25 лет Целины до улицы Сыргабекова, по улице Сыргабекова до улицы Суворова, по улице Суворова до улицы Карбышева, по улице Карбышева до улицы Партизанская, по улице Партизанская до улицы Гагарина, по улице Гагарина до исходной точки.
IV-1
Расположена в северо-западной части селитебной территории села Смирново. За начальную точку описания границы оценочной зоны принято пересечение автомобильной дороги "подъезд к акционерному обществу "ЗИКСТО" и автомобильная дорога "подъезд к Смирновскому элеватору". От начальной точки граница проходит:
в северо-западном и северном направлении по автомобильной дороге "подъезд к Смирновскому элеватору" до пересечения с улицей Гагарина;
в северо-восточном и восточном направлении по улице Гагарина до пересечения с улицей Партизанская, по улице Партизанская до улицы Морозова, по улице Морозова до улицы Суворова;
в южном направлении по улице Суворова до пересечения с автомобильной дорогой "подъезд к акционерному обществу "ЗИКСТО";
в западном направлении по автомобильной дороге "подъезд к акционерному обществу "ЗИКСТО" до исходной точки.
IV-2
Расположена в восточной части селитебной территории села Смирново. За начальную точку описания границы оценочной зоны принято пересечение железной дороги с каналом (промышленная зона – район завода по производству картона). От начальной точки граница проходит:
в северном направлении вдоль канала до границы села;
в северо-восточном направлении по границе села, далее по автомобильной дороге на очистные сооружения до автомобильной дороги "подъезд к Смирновскому элеватору", по автомобильной дороге "подъезд к Смирновскому элеватору" до улицы Заводская;
в восточном направлении по улице Заводская до границы села;
в юго-восточном и южном направлении по границе села до железной дороги;
в западном направлении вдоль железнодорожного полотна до исходной точки.
V-1
Расположена в западной части села Смирново, западнее и севернее застроенной части населенного пункта.
V-2
Расположена в северной части села Смирново, северо-восточнее застроенной части населенного пункта.
V-3
Расположена в восточной части села Смирново, восточнее застроенной части населенного пункта.
Приложение 3 к решению маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 31 июля 2017 года № 13-8
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Смирново Аккайынского района Северо-Казахстанской области
зоны
Поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки
I
1,4
II
1,3
III-1
1,2
III-2
1,2
IV-1
1,1
IV-2
1,1
V-1
1,0
V-2
1,0
V-3
1,0
Приложение 4 к решению маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 31 июля 2017 года № 13-8
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
в сельских населенных пунктах Аккайынского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Название населенного пункта
Коэффициент, относительно функциональных зон:
Жилищная зона
Социальная зона
Коммерческая зона
Иная зона
Аралагашский сельский округ
1
село Аралагаш
1,1
1,2
1,3
1,2
2
село Амангельды
0,9
1,0
1,1
1,0
3
село Рублевка
1,0
1,1
1,2
1,1
Астраханский сельский округ
4
село Астраханка
1,1
1,2
1,3
1,2
5
село Каратомар
1,0
1,1
1,2
1,1
Власовский сельский округ
6
село Безлесное
0,9
1,0
1,1
1,0
7
село Власовка
1,1
1,2
1,3
1,2
8
село Сенное
0,9
1,0
1,1
1,0
Григорьевский сельский округ
9
село Григорьевка
0,9
1,0
1,1
1,0
10
село Кенжегалы
0,9
1,0
1,1
1,0
11
село Коктерек
0,9
1,0
1,1
1,0
12
село Трудовое
1,0
1,1
1,3
1,1
Ивановский сельский округ
13
село Ивановка
1,0
1,2
1,3
1,2
14
село Ульги
0,9
1,0
1,1
1,0
Киялинский сельский округ
15
село Барыколь
0,9
1,0
1,1
1,0
16
село Киялы
1,1
1,2
1,4
1,2
17
село Кучковка
0,9
1,0
1,1
1,0
Лесной сельский округ
18
село Дайындык
1,0
1,1
1,2
1,1
19
село Ленинское
1,1
1,2
1,3
1,2
Полтавский сельский округ
20
село Борки
0,9
1,0
1,1
1,0
21
село Лесные Поляны
0,9
1,0
1,1
1,0
22
село Полтавка
1,0
1,2
1,3
1,2
Токушинский сельский округ
23
село Камышлово
0,9
1,0
1,1
1,0
24
село Токуши
1,1
1,2
1,3
1,2
25
село Тюменка
1,0
1,1
1,2
1,1
Черкасский сельский округ
26
село Добровольское
0,9
1,0
1,1
1,0
27
село Новороссийское
0,9
1,0
1,1
1,0
28
село Черкасское
1,1
1,2
1,3
1,2
Сельский округ Шагалалы
29
село Степное
0,9
1,0
1,1
1,0
30
село Шагалалы
1,0
1,2
1,3
1,2
31
село Южное
0,9
1,0
1,1
1,0

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирново ауылы және ауылдық елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2017 жылғы 31 шілдедегі № 13-8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 тамызда № 4300 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирново ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері 1, 2, 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
хатшысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
ХIII сессиясының төрағасы С. Мұқанов
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2017 жылғы 31 шілдедегі № 13-8 шешіміне 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирново ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2017 жылғы 31 шілдедегі № 13-8 шешіміне 2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирново ауылының бағалау аймағының шекарасы
Аймақтың №
Аймақ шекарасының сипаттамасы
I
Смирново ауылының қоныстану аумағының орталық бөлігінде орналасқан.
Бағалау аймағының шекарасын сипаттаудың бастапқы нүктесіне Октябрьская және Партизанская көшелерінің қиылысы қабылданды. Шекара бастапқы нүктеден өтеді:
Партизанская көшесі бойынша солтүстік бағытта Қарбышев көшесінің қиылысына дейін;
Қарбышева көшесі бойынша солтүстік-шығыс бағытында;
Қарбышев көшесі бойынша Суворова көшесіне дейін, Суворова көшесі бойынша Сырғабеков көшесіне дейін, Сырғабеков бойынша 25 лет Целины қиылысына дейін шығыс және оңтүстік-шығыс бағытында;
оңтүстік бағытта 25 лет Целины көшесі бойынша Гагарин көшесінің қиылысына дейін оңтүстік бағытында;
Гагарин көшесі бойынша Имақов көшесінің қиылысына дейін, Имақов көшесі бойынша Октябрьская көшесінің қиылысына дейін оңтүстік-батыс бағытында;
Октябрьская көшесі бойынша Партизанская көшесінің қиылысына дейін батыс және солтүстік батыс бағытында (бастапқы нүкте).
II
Смирново ауылының қоныстану аумағының оңтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан.
Бағалау аймағының шекарасын сипаттаудың бастапқы нүктесіне Зеленая және Чкалов көшелерінің қиылысы қабылданды. Шекара бастапқы нүктеден өтеді:
Зеленая көшесі бойынша Октябрьская көшесінің қиылысына дейін солтүстік бағытында;
Октябрьская көшесі бойынша Имакова көшесіне дейін солтүстік-шығыс бағытта;
Имакова көшесі бойынша Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінен 25 лет Целины көшесіне дейін, 25 лет Целины көшесінен 9 Мамыр көшесіне дейін, 9 Мамыр көшесінен Южная көшесіне дейін, Южная көшесінен Пушкина көшесіне дейін, Пушкина көшесінен аулдың шекарасына дейін шығыс және оңтүстік-шығыс бағытта;
Елді-мекен шекарасымен орман алқаптарына дейін оңтүстік және оңтүстік-батыс бағытта, кейін орман алабы бойымен Титова көшесіне дейін оңтүстік-батыс бағытта;
батыс және солтүстік-батыс бағытта Титова көшесі бойынша Молодежная көшесінің қиылысына дейін, Молодежная көшесі бойынша Островский көшесіне дейін, Островский көшесі бойынша Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесі бойынша Зеленая көшесінің қиылысына дейін (бастапқы нүкте).
III-1
Смирново ауылының қоныстану аумағының солтүстік-батыс бөлігінде орналасқан.
Бағалау аймағының шекарасын сипаттаудың бастапқы нүктесіне Суворова көшесінің және "ЗИКСТО" акционерлік қоғамына кірме жолы" автомобильдік жолымен қиылысы қабылданды. Шекара бастапқы нүктеден өтеді:
Суворова көшесі бойынша Морозов көшесінің қиылысына дейін; Морозова көшесі бойынша Партизанская көшесіне дейін батыс және солтүстік-батыс бағытта;
Партизанская көшесі бойынша Октябрьская көшесінің қиылысына дейін солтүстік бағытта;
Октябрьская көшесі бойынша Зеленая көшесінің қиылысына дейін шығыс бағытта;
Зеленая көшесі бойынша "ЗИКСТО" акционерлік қоғамына кірме жолы" автомобильдік жолымен қиылысына дейін, автомобильдік жол бойынша Суворова көшесіне дейін оңтүстік және оңтүстік-батыс бағытта (бастапқы нүкте).
III-2
Смирново ауылының қоныстану аумағының шығыс бөлігінде орналасқан.
Бағалау аймағының шекарасын сипаттаудың бастапқы нүктесіне Гагарин көшесі және "Смирнов элеваторға кірме жолы" автомобильдік жолымен қиылысы қабылданды. Шекара бастапқы нүктеден өтеді:
"Смирново элеваторына кірме жолы" автомобильдік жолы бойынша үйінді жолының қиылысына дейін солтүстік-батыс бағытта;
үйінді жолымен элеватор бойымен темір жол қиылысына дейін солтүстік бағытта;
темір жол матаның бойымен ауылдың шекарасының қиылысына дейін солтүстік-шығыс және шығыс бағытта;
ауылдың шекарасы бойынша Пушкин көшесіне дейін; Пушкин көшесі бойынша Южная көшесіне дейін оңтүстік бағытта;
Южная көшесі бойынша 9 Мамыр көшесіне дейін; 9 Мамыр көшесі бойынша 25 лет Целины көшесінің қиылысына дейін; 25 лет Целины көшесі бойынша Сырғабеков көшесіне дейін, Сырғабеков көшесі бойынша Суворов көшесіне дейін, Суворов көшесі бойынша Қарбышев көшесіне дейін, Қарбышев көшесі бойынша Партизанская көшесіне дейін, Партизанская көшесі бойынша Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесі бойынша оңтүстік- батыс және батыс бағытта бастапқы нүктеге дейін.
IV-1
Смирново ауылының қоныстану аумағының солтүстік-батыс бөлігінде орналасқан. Бағалау аймағының шекарасын сипаттаудың бастапқы нүктесіне "ЗИКСТО" акционерлік қоғамына кірме жолы" автомобильді жолының және "Смирново элеваторына кірме жолы" автомобильді жолынымен қиылысы қабылданды. Шекара бастапқы нүктеден өтеді:
"Смирново элеваторына кірме жолы" автомобильді жолы бойынша Гагарин көшесінің қиылысына дейін солтүстік-батыс және солтүстік бағытта;
Гагарина көшесі бойынша Партизанская көшесінің қиылысына дейін, Партизанская көшесі бойынша Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесі бойынша Суворов көшесіне дейін солтүстік-шығыс және шығыс бағытта;
Суворова көшесі бойынша "ЗИКСТО" акционерлік қоғамына кірме жолы" автомобильді жолының қиылысына дейін оңтүстік бағытта;
"ЗИКСТО" акционерлік қоғамына кірме жолы" автомобильді жолы бойынша бастапқы нүктеге дейін батыстағы бағытта.
IV-2
Смирново ауылының қоныстану аумағының шығыс бөлігінде орналасқан.
Бағалау аймағының шекарасын сипаттаудың бастапқы нүктесіне темір жол каналмен қиылысы қабылданды (өндірістік аймақ - картон өндіру бойынша зауыттың ауданы). Шекара бастапқы нүктеден өтеді:
канал бойымен аулдың шекарасына дейін солтүстік бағытта;
ауыл шекарасы бойымен солтүстік-шығыс бағытта, кейін автомобильді жолдар бойынша тазарту құрылыстарынан "Смирново элеваторына кірме жолы" автомобильді жолына дейін; "Смирново элеваторына кірме жолы" автомобильді жолынан Заводская көшесіне дейін;
Заводская көшесі бойынша ауыл шекарасына дейін шығыс бағытта;
ауыл шекарасы бойынша темір жолға дейін оңтүстіктік - шығыс және оңтүстік бағытта;
темір жол матаның бойымен негізгі нүктеге дейін батыстағы бағытта.
V-1
Смирново аулының батыс бөлігінде, елді мекеннің салынған бөлігінің солтүстігінде және батысында орналасқан.
V-2
Смирново аулының солтүстік бөлігінде, елді мекеннің салынған бөлігінің солтүстік-шығысында орналасқан.
V-3
Смирново аулының шығыс бөлігінде, елді мекеннің салынған бөлігінің шығысында орналасқан.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
2017 жылғы 31 шілдедегі № 13-8 шешіміне 3 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирново ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтың
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
I
1,4
II
1,3
III-1
1,2
III-2
1,2
IV-1
1,1
IV-2
1,1
V-1
1,0
V-2
1,0
V-3
1,0
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
2017 жылғы 31 шілдедегі № 13-8 шешіміне 4 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының ауылдық елді мекендерінің
жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
р/с№
Елді мекеннің атауы
Функционалдық аймағына қатысты коэффициент:
Тұрғын үй аймағы
Әлеуметтік аймақ
Коммерциялықаймақ
Басқа аймақ
Аралағаш ауылдық округі
1
Аралағаш ауылы
1,1
1,2
1,3
1,2
2
Амангельді ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
3
Рублевка ауылы
1,0
1,1
1,2
1,1
Астрахан ауылдық округі
4
Астраханка ауылы
1,1
1,2
1,3
1,2
5
Каратомар ауылы
1,0
1,1
1,2
1,1
Власовка ауылдық округі
6
Безлесное ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
7
Власовка ауылы
1,1
1,2
1,3
1,2
8
Сенное ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
Григорьевка ауылдық округі
9
Григорьевка ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
10
Қанжығалы ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
11
Көктерек ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
12
Трудовое ауылы
1,0
1,1
1,3
1,1
Ивановка ауылдық округі
13
Ивановка ауылы
1,0
1,2
1,3
1,2
14
Үлгі ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
Қиялы ауылдық округі
15
Барықөл ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
16
Қиялы ауылы
1,1
1,2
1,4
1,2
17
Кучковка ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
Лесной ауылдық округі
18
Дайындық ауылы
1,0
1,1
1,2
1,1
19
Ленинское ауылы
1,1
1,2
1,3
1,2
Полтавка ауылдық округі
20
Борки ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
21
Лесные Поляны ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
22
Полтавка ауылы
1,0
1,2
1,3
1,2
Тоқшын ауылдық округі
23
Камышлово ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
24
Тоқшын ауылы
1,1
1,2
1,3
1,2
25
Тюменка ауылы
1,0
1,1
1,2
1,1
Черкас ауылдық округі
26
Добровольское ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
27
Новороссийское ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
28
Черкас ауылы
1,1
1,2
1,3
1,2
Шағалалы ауылдық округі
29
Степное ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0
30
Шағалалы ауылы
1,0
1,2
1,3
1,2
31
Южное ауылы
0,9
1,0
1,1
1,0