О внесении изменения и дополнений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 21 декабря 2016 года № 8-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2017-2019 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 марта 2017 года № 10-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 марта 2017 года № 4102
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 8-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4021 от 12 января 2017 года, опубликовано в районной газете "Есіл өңірі" от 23 января 2017 года и "Новости Приишимья" от 23 января 2017 года) следующие изменение и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 695 470 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 132 472 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 31 966 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 53 847 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 477 185 тысяч тенге;
2) затраты – 6 725 264 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 657 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 78 280 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 623 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 2000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –4 000 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов - 6000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 82 451 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82451 тысяч тенге:
поступление займов – 78 280 тысяч тенге;
погашение займов – 23 623 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 794 тысячи тенге".
пункт 12 добавить подпунктами 8) - 18) следующего содержания:
"8) приобретение и доставку учебников;
9) замену окон в организациях образования;
10) обновление компьютерного парка;
11) организацию антитеррористической защиты;

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихаты 2017 жылғы 3 наурыздағы № 10-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 наурызда № 4102 болып тіркелд
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 4021 тіркелген, 2017 жылғы 23 қаңтарда "Есіл өңірі" және 2017 жылғы 23 қаңтарда "Новости Приишимья" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 695 470 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 132 472 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 31 966 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 53 847 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 477 185 мың теңге;
2) шығыстар – 6 725 264 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 54 657 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі – 78 280 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу – 23 623 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы- - 2000 мың тенге, соның ішінде:
қаржылық активтерді алу – 4 000 мың тенге;
қаржылық активтерді студан түскен түсімдер- 6 000 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -82 451мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру бюджеттің (профицитты пайдалану) – 82 451 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 78 280 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 623 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қалдығын орындау -27 794 мың теңге";
12-тармақ 8) - 18) тармақшалармен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"8) оқулықтар сатып алуға және жеткізуге;
9) білім беру ұйымдарында терезелер ауыстыру;
10) компьютерлік паркті жаңарту;
11) терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру;

12) установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
13) строительство водоснабжения из подземных вод в селе Раисовка района имени Габита Мусрепова;
14) строительство локального источника водоснабжения в селе Сарыбулак района имени Габита Мусрепова;
15) строительство кустового источника водоснабжения в селах Кырымбет, Сокологоровка, Ковыльное района имени Габита Мусрепова;
16) строительство кустового источника водоснабжения в селах Возвышенка, Чернозубовка района имени Габита Мусрепова;
17) строительство кустового источника водоснабжения в селах Старобелка, Бирлик района имени Габита Мусрепова;
18) приобретение стационарных модульных пунктов для районного отдела ветеринарии.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.

12) мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерді орнатуға;
13) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Раисовка ауылында жер асты суларынан сумен жабдықтау құрылысы;
14) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Сарыбұлақ ауылындағы жергілікті сумен жабдықтау көзінің құрылысы;
15) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Қырымбет, Сокологоровка, Ковыльное ауылдарында топтық сумен жабдықтау көзінің құрылысы;
16) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Возвышенка, Чернозубовка ауылдарында топтық сумен жабдықтау көзінің құрылысы;
17) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Старобелка, Бірлік ауылдарында топтық сумен жабдықтау көзінің құрылысы;
18) аудандық ветеринария бөлімі үшін стационарлық, модульдік пункт сатып алу.".
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.