Об установлении ограничительных мероприятий на территории животноводческой фермы фермерского хозяйства "Жан-Сал" села Шоптыколь Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской областиот 25 апреля 2017 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 мая 2017 года № 4176. Утратило силу - решением акима Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10 июля 2017 года № 10
Сноска. Утратило силу - решением акима Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10.07.2017 № 10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2017 года № 08-08/145, аким Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории животноводческой фермы фермерского хозяйства "Жан-Сал" села Шоптыколь Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской в связи с возникновением заболевания ринопневмонии среди лошадей.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа А. Ажибаев

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шөптікөл ауылдық округі Шөптікөл ауылының "Жан-Сал" фермер қожалығы мал шаруашылығы фермасының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шөптікөл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 мамырда № 4176 болып тіркелді. Куші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шөптікөл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шөптікөл ауылдық округі әкімінің 10.07.2017 № 10 шешімімен (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 – бабының 7) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 12 сәуірдегі № 08-08/145 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шөптікөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шөптікөл ауылдық округі Шөптікөл ауылының "Жан-Сал" фермер қожалығы мал шаруашылығы фермасының аумағында жылқылар арасында жұқпалы ринопневмония ауруының туындауына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі А. Әжібаев