Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Пресновка и сельских населенных пунктов Жамбылского района
Решение Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19 апреля 2017 года № 11/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 мая 2017 года № 4187. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 29 сентября 2017 года № 15/2
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 29.09.2017 № 15/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон села Пресновка и сельских населенных пунктов Жамбылского района согласно приложению 1.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Пресновка и сельских населенных пунктов Жамбылского района согласно приложению 2.
3. Настоящие решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XІ внеочередной сессии
маслихата
Жамбылского района
Ю. Шихова
Секретарь маслихата
Жамбылского района
Б. Мусабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Жамбылского района
И.Турков
19 апреля 2017 год
Приложение 1 к решению маслихата Жамбылского района от 19 апреля 2017 года № 11/1
Границы оценочных зон села Пресновка и сельских населенных пунктов Жамбылского района
зоны
Поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки
Описание границ зон
1
2
3
I
1,7

Жамбыл ауданы ауылдық елді мекендері және Пресновка ауылы жер учаскелерінің төлемақының базалық ставкаларына бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 11/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 мамырда № 4187 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 15/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 29.09.2017 № 15/2 шешімімен (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 11-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы маслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл ауданы ауылдық елді мекендері және Пресновка ауылы бағалау аймақтарының шекаралары 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жамбыл ауданы ауылдық елді мекендері және Пресновка ауылы жер учаскелерінің төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы
мәслихатының кезектен тыс
ХІ сессиясының
төрайымы
Ю.Шихова
Жамбыл ауданы
мәслихатының хатшысы
Б.Мұсабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл ауданының
әкімі
И.Турков
2017 жылғы 19сәуір
Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 11/1 шешіміне № 1 қосымша
Жамбыл ауданы ауылдық елді мекендері және Пресновка ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
аймақ
Жер телімдерінің төлемақылық базалық ставкаларына арналған түзету коэффициенттері
Аймағы шекарасының сипаттамасы
1
2
3
I
1,7

Занимает северную часть села Пресновка. С северной стороны граница зоны проходит по границе населенного пункта от берега озера Лагерное до автодороги А-21 Железное-граница области, с восточной стороны - по автодороге А-21 Железное-граница области, с южной стороны - вначале по автодороге "Мамлютка-Костанай", затем по улице Московской до берега озера Питное, с западной стороны - по берегам озер Питное и Лагерное.
II
1,6
Занимает центральную часть села Пресновка. С северной и восточной стороны граница зоны проходит по улице Московской от берега озера Питное до автодороги "Мамлютка-Костанай", с южной части - по автодороге "Мамлютка-Костанай", с западной - по автодороге подъезд к селу Казанка до берега озеро Питное и по берегу озера Питное замыкается на улице Московской.
III
1,2
Занимает восточную часть села Пресновка. С северной и восточной стороны граница зоны проходит по границе населенного пункта до автодороги "Мамлютка-Костанай", с южной части - по автодороге "Мамлютка-Костанай", с западной - по автодороге А-21 Железное-граница области до границы населенного пункта.
IV
1,1
Занимает южную часть села Пресновка. С северной стороны граница зоны проходит по автодороге "Мамлютка-Костанай", с восточной, южной и западной стороны - по границе населенного пункта до автодороги "Мамлютка-Костанай".
V
1,0
Занимает западную часть села Пресновка. С восточной стороны граница зоны проходит по берегам озер Лагерное и Питное, от пересечения береговой границы озера Питное с автодорогой подъезд к селу Казанка по автодороге подъезд к селу Казанка до автодорогм "Мамлютка-Костанай", с южной, западной и северной сторон - по границе населенного пункта до берега озера Лагерное.
Приложение 2 к решению маслихата Жамбылского района от 19 апреля 2017 года № 11/1
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Пресновка и сельских населенных пунктов Жамбылского района
№ п/п
Название населенного пункта
Коэффициент, относительно функциональных зон:
Жилищная зона
Социальная зона
Коммерческая зона
Иная зона
Архангельский сельский округ
1
село Архангелка

Пресновка ауылының солтүстік бөлігін алып жатыр. Солтүстік жағынан аймағының шеқарасы ауылының шеқарасы бойынша өтеді Лагерное көлінің жағасынан А-21 автожолына дейін Железное-облысының шеқарасы, шығыс жағынан - А-21 автожолы бойынша Железное-облысының шеқарасы, оңтүстік жағынан – басында "Мамлют-Қостанай" автожолы бойынша, содан кейін Московская көшесі бойынша Питное көлінің жағасынан, батыс жағысынан - Питное және Лагерное көлдерінің жағалалары бойынша.
II
1,6
Пресновка ауылының орталық бөлігін алып жатыр. Солтүстік және шығыс жағынан аймағының шеқарасы Московская көшесі бойынша Питное көлінің жағасынан "Мамлют-Қостанай" автожолына дейін, оңтүстік бөлігінен - "Мамлют-Қостанай" автожолы бойынша, батыстан - автожолы бойынша Казанка ауылына кіреберіс Питное көлінің жағасына дейін және Питное көлінің жағасы бойынша Московская көшесінде жабылады.
III
1,2
Пресновка ауылының шығыс бөлігін алып жатыр. Солтүстік және шығыс жағынан аймағының шеқарасы ауылдың шекара бойынша "Мамлют-Қостанай" автожолына дейін өтеді, оңтүстік бөлігінен - "Мамлют-Қостанай" автожолы бойынша, батыстан - Железное-облысының шеқарасы А-21 автожолы бойынша ауылының шекарасына дейін.
IV
1,1
Пресновка ауылының оңтүстік бөлігін алып жатыр. Солтүстік жағынан аймағының шеқарасы "Мамлют-Қостанай" автожолы бойынша өтеді, шығыс, оңтүстік және батыс жақтарынан - ауылының шекарасы бойынша "Мамлют-Қостанай" автожолына дейін.
V
1,0
Пресновка ауылының батыс бөлігін алып жатыр. Шығыс жағынан аймағының шеқарасы Питное және Лагерное көлдерінің жағалалары бойынша өтеді, Питное көлдің шекара жағалау жиегiнiң қиылысында бастап автожолымен Казанка ауылына кіреберіс автожолы бойынша Казанка ауылына кіреберіс "Мамлют-Қостанай" автожолына дейін, оңтүстік, батыс және солтүстік жақтарынан - ауылының шекарасы бойынша Лагерное көлдің жағасына дейін.
Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 11/1 шешіміне № 2 қосымша
Жамбыл ауданы ауылдық елді мекендері және Пресновка ауылы жер учаскелерінің төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
№ п/п
Ауылдың атауы
Функционалдық бағыттарына қатысты коэффициент:
Тұрғын аймағы
Әлеуметтік аймағы
Коммерциялық аймағы
Басқа аймағы
Архангелка ауылдық округі
1
Архангелка ауылы