О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 7/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 29 сентября 2017 года № 15/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 октября 2017 года № 4344
В соответствии со статьями 106, 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района от 26 декабря 2016 года № 7/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4011 от 10 января 2017 года, опубликовано 18 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 014 046,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 388 423 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 19 615 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 130 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 589 878,7 тысячи тенге;
2) затраты – 4 094 653,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 014 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44 246 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 232 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – - 119 621,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 119 621,2 тысяч тенге:
поступление займов – 44 246 тысяч тенге;
погашение займов – 5 232 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 80 607,2 тысяч тенге.";
подпункт 5) пункта 8 изложить в новой редакции:
"5) 10 014,7 тысяч тенге – на развитие рынка труда.";
подпункты 3), 6) пункта 10 изложить в новой редакции:

"2017-2019 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 7/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 15/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қазанда № 4344 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-бабтарына және 111-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" Жамбыл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 7/1 шешіміне (2017 жылы 10 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілердің № 4011 мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелді, 2017 жылы 18 қаңтар Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-ші тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 014 046,7 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 388 423 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 615 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 16 130 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 589 878,7 мың теңге;
2) шығындар – 4 094 653,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 014 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 44 246 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 232 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо –
0 теңге:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 119 621,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 119 621,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 44 246 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 232 мың теңге;
бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары – 80 607,2 теңге.";
8-ші тармақтың 5) тармақшасы жаңа рдакцияда баяндалсын:
"5) еңбек нарығын дамытуға – 10 014,7 мың теңге.";
10-шы тармақтың 3), 6) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:

"3) 6 117 тысяч тенге – для направления учащихся в город Астана для посещения ЭКСПО-2017;";
"6) 5 877 тысяч тенге – на предоставление субсидии по возмещению расходов найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
XV внеочередной сессии
маслихата Жамбылского района Р.Садыков
Секретарь маслихата
Жамбылского района Б.Мусабаев
Приложение 1

"3) ЭКСПО-2017 қатысу үшін оқушыларды Астана қаласына жіберуге – 6 117 мың теңге;";
"6) оралмандар мен қоныс аударушылар үшін тұрғын үй жалдау (жалгерлік) шығындарды өтеу бойынша субсидия ұсынуға – 5 877 мың теңге.";
осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1, 5 қосымшалары жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл
ауданы мәслихатының
кезекттен тыс XVсессиясының
төрағасы Р.Садыков
Жамбыл ауданы
мәслихатының хатшысы Б.Мұсабаев

34 714
464
Отдел образования района (города областного значения)
114 861
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 853
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3 104
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39 288
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
339
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 162
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 532
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34 583
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
223 688,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 384
005
Государственная адресная социальная помощь
2 000
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11 937
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
16 447
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 648
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 648
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
187 548,7
002
Программа занятости
64 028,7
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 269
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 329
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
943
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
47 871
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9 483
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
17 524
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 173
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

34 714
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
114 861
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 853
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3 104
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 288
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
339
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10 162
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17 532
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34 583
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
223 688,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 384
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 000
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11 937
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
16 447
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 648
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5 648
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
187 548,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
64 028,7
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 269
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 329
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
943
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
47 871
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9 483
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
17 524
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 173
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу