О бюджете Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 17/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 января 2018 года № 4499.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 185 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 980 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 20 205 тысяч тенге;
2) затраты – 28 185 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 07.12.2018 № 28/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить, что доходы бюджета сельского округа на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории сельского округа;
налог на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории сельского округа;
земельный налог на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц, земельный участок, который находится в селе;
налог на транспортные средства с физических и юридических лиц, зарегистрированных в селе;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы:
на открытом пространстве за пределами помещений в селе.
3. Установить, что доходы бюджета сельского округа формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
штрафы, налагаемые акимом сельского округа за административные правонарушения;
добровольные сборы физических и юридических лиц;
доходы от коммунальной собственности сельского округа (коммунальной собственности местного самоуправления);
другие неналоговые поступления в бюджет сельского округа.

2018 – 2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданды мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 17/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 4499 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1, 75-бабтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджеті, көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 185 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 980 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 205 мың теңге;
2) шығындар – 28 185 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдығы – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 07.12.2018 № 28/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексіне сәйкес келесі салық түсімдері есебінен құрылуы белгіленсін:
ауылдық округтің аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көздеріне салынбайтын кірістер бойынша жеке кіріс салығы;
ауылдық округтің аумағында тұрған мүлікке, жеке тұлғаның мүлкіне салынатын салық;
ауылда орналасқан жеке және заңды тұлғалардың жерлеріне, елді-мекендер жерлеріне салынатын жер салығы;
ауылда тіркелген жеке және заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы;
сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыру үшін төлемақы:
ауылдағы үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте.
3. Ауылдық округтің бюджетін келесі салықтық емес түсімдер есебінен құрылуы белгіленсін:
әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін ауылдық округ әкімімен салынатын айыппұлдар;
жеке және заңды тұлғалардың ерікті түрдегі алымдары;
ауылдық округтің коммуналдық меншігінен (жергілікті өзін-өзі басқарудың коммуналдық меншігінен) түсетін кірістер;
ауылдық округтің бюджетіне түсетін басқа да салықтық емес түсімдер.

4. Учесть в бюджете субвенцию, передаваемую из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 17 185 тысячи тенге.
5. Поступлениями в бюджет сельского округа от продажи основного капитала являются деньги от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета сельского округа.
5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2018 год целевые трансферты из районного бюджета:
1) 2 028 тысяч тенге – на содержание аппарата акима сельского округа;
2) 312 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов;

4. 2018 жылға арналған ауылдық округтің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін 17 185 мың теңге субвенция бюджетте ескерілсін.
5. Ауылдық округтің бюджетіне негізгі капиталды сатудан түскен түсімдері ауылдық округтің бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген, мемлекеттік мүліктерді сатудан түскен ақшалар болып табылады.
5-1. 2018 жылға арналған ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін:
"1) ауылдық округ әкімінің аппаратын ұстау – 2 028 мың теңге;
2) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 312 мың теңге;

3) 240 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
4) 440 тысяч тенге – на благоустройство территории.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 07.12.2018 № 28/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХVII
очередной сессии маслихата
Жамбылского района Р.Садыков
Секретарь маслихата
Жамбылского района Б.Мусабаев
Приложение 1
к решению маслихата Жамбылского района от 29 декабря 2017 года № 17/3
Бюджет Благовещенского сельского округа на 2018 год

3) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 240 мың теңге;
4) аумақты абаттандыруға – 440 мың теңге.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 07.12.2018 № 28/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Бюджет саласындағы қызметкерлердің еңбек ақыларының толық көлемде төленуі қамтамасыз етілсін.
7. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы
мәслихатының кезекті ХVІІ
сессиясының төрағасы Р.Садыков
Жамбыл ауданы
мәслихатының хатшысы Б.Мұсабаев
2017 жылғы 29 желтоқсандағы Жамбыл ауданы мәслихатының № 17/3 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Благовещенка ауылдық округінің бюджеті