О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 10/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21 июня 2017 года № 15/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 июля 2017 года № 4248
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахста н от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 10/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4004, опубликовано 13 января 2017 года в газетах "Қызылжар", "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 078 933 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 918 309 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 081 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25 632 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 121 911 тысяч тенге;
2) затраты – 5 159 424 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 662 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 122 526 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 864 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 625 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 625 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 180 778 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 180 778 тысяч тенге:
поступление займов – 122 526 тысяч тенге;
погашение займов – 48 483 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 106 735 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

"2017-2019 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2017 жылғы 21 маусымдағы № 15/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 шілдеде № 4248 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4004 болып тіркелді, 2017 жылғы 13 қаңтарда "Қызылжар", "Маяк" газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған Қызылжар аудандық бюджет мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 078 933 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 918 309 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 081 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 632 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 121 911 мың теңге;
2) шығындар – 5 159 424 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 98 662 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 122 526 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 864 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 625 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 625 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 180 778 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін
пайдалану) – 180 778 мың теңге:
қарыздар түсімі – 122 526 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 48 483 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 106 735 мың теңге.";
13 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 62 840 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области,
Секретарь
Кызылжарского районного
Маслихата
Северо-Казахстанской области А. Молдахметова
Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 21 июня 2017 года №15/1 Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 23 декабря 2016 года №10/1
Кызылжарский районный бюджет на 2017 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

"13. 2017 жылға ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 62 840 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихаты
сессиясының төрайымы,
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы А. Молдахметова
Аудандық мәслихат сессиясының 2017 жылғы 21 маусымдағы № 15/1 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған Қызылжар ауданының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5

12 195
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 086
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 446
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
1 640
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
258 170
002
Программа занятости
82 879
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20 866
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
752
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
86 065
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 875
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24 752
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 607
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
374
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
216
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
216
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
488 157,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19 340
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 840
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16 500
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 476
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
7 476
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
402 752,2
013
Развитие коммунального хозяйства
526,6
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
178,6
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
402 047
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

12 195
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 086
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 446
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
1 640
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
258 170
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
82 879
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20 866
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
752
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
86 065
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16 875
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24 752
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 607
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
374
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
216
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
216
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
488 157,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19 340
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 840
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
16 500
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 476
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
7 476
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
402 752,2
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
526,6
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
178,6
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
402 047
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты